Акустична система Anker SoundСore Flare Black

Немає в наявності

Акустична система Anker SoundСore Flare Black

ID ТОВАРУ: т25292
1,699 ₴

Деталі товару

Портативна Bluetooth-колонка Anker Soundcore Flare дарує подвійне задоволення, забезпечуючи якісну звукову картину з ефектом занурення, а також справжню візуальну насолоду завдяки стильному привабливому дизайну.

360 градусів звукового задоволення
Аудіоколонка Anker Soundcore Flare має два динаміки, спрямовані в протилежні боки для забезпечення кругового звучання з охопленням 360 градусів. Завдяки цьому ця модель чудово підходить для розміщення в центрі, коли слухачі перебувають навколо колонки й кожен може насолодитися чудовим звучанням, як ніби динаміки були спрямовані особисто на нього.

Розфарбуйте звучання в райдужні кольори
Спеціальна кругова LED-панель у нижній частині цієї аудіоколонки створює якісне візуальне супроводження для будь-якої музичної картини. Вибирайте будь-який із п'яти колірних стилів світлодіодної підсвітки й додайте барв до вашого музичного настрою.

Подвійна порція якісного звуку
З легкістю об'єднуйте дві бездротові аудіоколонки Anker Soundcore Flare в єдину стереосистему завдяки підтримці технології Wireless Stereo й отримуйте вдвічі більше потужності та ще більший ефект занурення для найкращого звучання улюбленої музики.

Навколо вода? Не біда!
Аудіоколонка Anker Soundcore Flare захищена за стандартом IPX7, тому вона не боїться ані водяних бризок, ані навіть зливи. Завдяки цьому ця модель чудово підходить для використання на пікніках, у походах і навіть у басейнах.

Справжня свобода від проводів і розеток
Модель Anker Soundcore Flare — аудіоколонка для тих, хто цінує свободу й автономність. Під'єднання до джерел звуку через інтерфейс Bluetooth 4.2 дає змогу забути про кабелі, що обмежують свободу, а ємний вбудований акумулятор дає змогу прослуховувати музику упродовж 12 годин поспіль.

Високотехнологічне звучання для справжніх меломанів
Використання тільки найкращих і найпередовіших матеріалів, а також застосування технології BassUp роблять звучання аудіоколонки Anker Soundcore Flare максимально насиченим глибокими басами. Вбудований процесор аналізує музичні треки та наповнює звукову картину потужними низькими частотами саме там, де це по-справжньому потрібно.

Розширений функціонал для великих можливостей
Встановлюйте у ваш мобільний ґаджет безплатну програму Soundcore Аpp і настроюйте аудіоколонку Anker Soundcore Flare відповідно до своїх уподобань. Спілкуйтеся з друзями та колегами без відриву від прослуховування музики завдяки вбудованому мікрофону та зручним кнопкам керування.

 • Формат 2,0
 • Частотний діапазон колонки, Гц 20 Гц - 20 000 Гц
 • Час автономної роботи, год 12
 • Вага 530 г
 • Колір Black
 • Ширина, мм 89
 • Версія Bluetooth 4,2
 • Ємність акумулятора колонки, мАг 4400
 • Висота, мм 151
 • Товщина, мм 89
 • Виробник Anker

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук