• Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки покупців
  • Відео
  • Aксесуари

Автоматичний диспенсер води Xiaomi HD-ZDCSJ01 (без TDS)

Немає в наявності
Код: т35446
399 ₴
Товар закінчився.

Про товар

Xiaomi Xiaolang TDS Automatic Water Supply — автоматична помпа з вбудованим насосом і тестером якості води, яка встановлюється безпосередньо на бутель із водою. Автоматична помпа керується з допомогою сенсорної кнопки, натиснувши на яку почнеться процес «прокачування» води.

Автоматичний диспенсер Xiaomi Xiaolang TDS сумісна з бутлями всіх об'ємів до 19 літрів включно завдяки гнучкому силіконовому шлангу, який поміщається всередину пляшки. Для встановлення помпи необхідно в кришці, якою закритий бутель, зробити отвір для силіконового шланга. Зверніть увагу, помпу необхідно одягати поверх кришки бутлів.

Помпа вмикається за допомогою подвійного торкання до сенсорної кнопки та вимикається одним дотиком. Сенсор спрацьовує вже за 0.2 с після торкання.

На верхній частині корпусу помпи міститься OLED-дисплей. Він показує результати вимірювання вбудованого TDS-тестера в реальному часі. Результати аналізу з'являються упродовж однієї-трьох секунд.

Значення приладу та якість води (ppm (parts per million) — одиниця виміру приладу, мільйонна частка вмісту твердих речовин у воді):

  • 0-50 ppm — кришталево чиста вода (після деіонізації, дистиляції тощо). Дуже погана для пиття. Хоча вода чиста, але через те, що немає мінералів, організм людини зневоднюватиметься;
  • 50-100 ppm — чиста вода після фільтрації/вода з джерел. Ідеально підходить для пиття. Така якість води свідчить про те, що вода пройшла якісне очищення через фільтри;
  • 100-300 ppm — звичайна вода "з-під крана". Ці показники вважаються прийнятними. Ця вода не найчистіша, але її можна пити;
  • 300-600 ppm — високий вміст твердих речовин;
  • 600-1000 ppm — критичний вміст твердих речовин. Вода має багато мінералів. Це впливає на смак;
  • понад 1000 ppm — непридатна для вживання вода.

Як джерело живлення виробу слугує акумулятор, заповнити заряд якого можна з допомогою кабелю Micro-USB, що постачається в комплекті. Час для повного заряду акумулятора 3 години. Одного заряду акумулятора вистачає, щоб прокачати майже 145 літрів води! Що дуже важливо, такий підхід до автономності дає можливість брати помпу із собою на дачу або за місто.

Заряджати можна від мережевого адаптера, комп'ютера або будь-якого іншого джерела живлення.

Помпа виготовлена тільки з якісних матеріалів. Для корпусу насоса використовується харчовий пластик, внутрішній шланг зроблений із силікону, який може бути використаний для виготовлення шлангів і сосок на дитячих пляшечках, а зовнішній кран із неіржавкої сталі 304 марки.

За доброю традицією ґаджетів екосистеми помпа виготовлена в стильному мінімалістичному дизайні. Прості лінії, матова поверхня й елегантний білий ідеально доповнять будь-який інтер'єр.

Низький рівень шуму приладу під час роботи не потурбує вас у ваш вільний час. Чути лише звуки поточної води.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Додаткові характеристики
Колір Білий

Відгуки покупців

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!
Переглянути подібні товари

Докладнiше