В наявності

Автомобільний вентилятор Baseus Departure vehicle (seat type)

Код: т36812
419 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Автомобільний вентилятор в підголовник Baseus Departure vehicle fan

Комфорт під час поїздки

Якщо ви подорожуєте з дітьми, або хтось із пасажирів проти включення кондиціонера, вам допоможе автомобільний вентилятор Baseus Departure vehicle fan. Вентилятор стимулює рух повітря, освіжає атмосферу в салоні авто, діє цілеспрямовано і не створює небезпечних протягів. З Baseus кожна ваша поїздка буде приємною.

Зручне кріплення

Оснащений надійним кріпленням, вентилятор Baseus Departure vehicle fan легко зачіпається за ніжку підголівника. Завдяки компактним габаритам він займає мінімум місця в салоні і не обмежує свободу рухів водія і пасажирів. Гнучка ніжка приладу дозволяє надати йому правильне положення і направити потік повітря в потрібну сторону.

Робочі швидкості

Baseus Departure vehicle fan підтримує три швидкісних режиму. Залежно від температури в салоні і від побажань пасажирів ви зможете встановлювати низький, середній або високий режим роботи, щоб домогтися кращого результату. Перемикання швидкостей здійснюється простим натисканням на кнопку.

Висока потужність

Незважаючи на компактні габарити, автомобільний вентилятор оснащений продуктивним двигуном 4.5 Вт. Завдяки достатній потужності і вдосконаленій конструкції лопатей Baseus Departure vehicle fan здатний створити спрямований потік повітря в салоні авто і освіжити атмосферу навіть у жаркий день.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Baseus
Додаткові характеристики
Колір Чорний
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Автомобільний вентилятор Baseus Departure vehicle (seat type)
419 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари