В наявності

Блендерний набір BRAUN MQ9125XS (HB901AL)

Код: т43392
2 899 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Блендер Braun MQ9125XS орієнтований на широкого споживача за рахунок широкого функціоналу і ідеально продуманої ергономіки. Він використовує технологію Active PowerDrive, яка забезпечує підвищену продуктивність при змішуванні – на 60% більше однорідна консистенція без вмісту шматочків. Тестування проводилося на овочах різної вихідної щільності.

Потужність 1200 Вт

Двигун потужністю 1200 Вт став ідеальною основою для забезпечення працездатності техніки. Найсильніший в лінійці пристроїв від Braun, він з легкістю впорається в 6 разів швидше з поставленими завданнями. Перед таким пристроєм немає нездійсненного - навіть найтвердіші інгредієнти будуть подрібнені в однорідну масу без грудочок.

Ножі Active Blade

Оснащення ножами Active Blade істотно підвищила загальну продуктивність пристрою, зробивши його універсальною машиною для створення страв будь-якої складності. Особливістю леза став його рух по вертикальній траєкторії вгору і вниз, що дозволяє захоплювати в 2.5 рази більшу область при роботі. Так досягається більш швидкий і якісний результат.

Функція управління Imode

Сучасний функціонал з використанням опції Imode дозволить вам запрограмувати Braun MQ9125XS на стандартні завдання з найпростішим доступом до самих затребуваних режимів. Ви вибираєте швидкість (низька, висока або імпульс), після чого вона буде активована лише одним дотиком.

Контрольоване натискання

Кнопка Advanced SmartSpeed ​​адаптована для поступового навантаження двигуна за рахунок контрольованої сили натискання. Ви зможете точно вибирати швидкість обертання лез, посилюючи або зменшуючи притиснення пальця до кнопки. Таке дозоване управління дозволить вам швидко і комфортно досягти необхідного результату.

Захист від бризок

Технологія захисту від розбризкування SPLASHControl заснована на застосуванні куполоподібної складової на блендер-ніжці. Вона прикриває леза, тим самим перешкоджаючи виходу крапельок під час активного обертання ножів. Так забезпечується чудова чистота вашого кухонного простору.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Braun
Колір Чорний
Призначення Побутові
Технічні характеристики
Потужність, Вт 1200 Вт
Кількість насадок 2
Кількість швидкостей 6 і більше
Насадки вінчик, ніж для подрібнення 
Елемент живлення Електромережа
Додаткові характеристики
Матеріал корпусу Пластик
Матеріал ніжки блендера Нержавіюча сталь
Матеріал чаші стаціонарного блендера Пластик
Гарантія 12 місяців
Код виробника MQ9125XS
Габарити
Вага 2.15 кг
Розміри 18.7 x 26.1 x 38.1 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Блендерний набір BRAUN MQ9125XS (HB901AL)
2 899 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари