В наявності

Чохол-клавіатура для планшета Apple Smart Keyboard Folio for iPad Pro 12.9" 4th Gen. (MXNL2)

Код: т38583
5 199 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Apple Smart Keyboard є поєднанням елегантного захисного чохла зі зручною переносною клавіатурою, завжди готовою до використання, де б ви не знаходилися. Створений спеціально для iPad Pro 12.9" (2020/2018), чохол робить можливим повноцінне використання всього потенціалу планшета, коли вам це потрібно.

Продуманий дизайн

Компактна, вбудована в чохол клавіатура є з ним єдиним цілим, тому виконана відповідно до розмірів iPad Pro 12.9" (2020/2018). Оптимізована будова Smart Keyboard комплексно оберігає новий iPad з усіх боків, захищаючи від ушкоджень дисплей із задньою панеллю.

Чохол-клавіатура кріпиться до корпуса планшета за допомогою магнітного утримування, але при цьому такий вид кріплення відрізняється надійністю і стійкістю до зовнішніх впливів. Smart Keyboard встановлюється на корпус пристрою за допомогою магнітів і для початку роботи потрібно всього лише його відкрити.

Зручне фіксування

Застосування традиційного для Smart Keyboard дизайну дозволяє використовувати чохол-клавіатуру як підставку, що робить надзвичайно зручним набір тексту. Ви можете вибрати один з двох передбачених положень найбільш зручний для себе. Якщо в певні моменти вам не потрібна клавіатура для роботи, тоді вона може послужити вам звичайною підставкою для комфортного перегляду фільмів або розмови по відеозв'язку.

Бездротове підключення

Щоб під'єднати Smart Keyboard до iPad, не потрібні перехідники або спеціальні кабелі. Також вам не потрібно створювати пару з вашим планшетом, адже клавіатура готова до роботи відразу ж після установки чохла. При від'єднанні чохла-клавіатури на екрані автоматично спливає екранна клавіатура. Підключаючись через Smart Connector, дана клавіатура обмінюється інформацією з iPad Pro і отримує необхідний заряд без допомоги акумулятора.

Функції та комбінації клавіш

У розумній клавіатурі використовуються поєднання клавіш, щоб перемикатися між додатками, відкривати вікно пошуку і багато інших функцій. Ця функція також можлива при роботі з додатками: просто натисніть і утримуйте кнопку Command для перегляду повного списку доступних сполучень клавіш.

Sleep/Wake

Apple Smart Keyboard має функцію sleep/wake, завдяки якій ваш iPad Pro прокидається, коли ви відкриваєте чохол, і засинає, коли закриваєте.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Apple
Колір Black
Форм-фактор Чохол-клавіатура
Сумісний бренд Apple
Гарантія 12 місяців
Сумісніть Apple iPad Pro 12.9" 2020

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Чохол-клавіатура для планшета Apple Smart Keyboard Folio for iPad Pro 12.9" 4th Gen. (MXNL2)
5 199 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари