Диспенсер для мила Xiaomi Simpleway dispenser 300ml Yellow

Немає в наявності

Диспенсер для мила Xiaomi Simpleway dispenser 300ml Yellow

ID ТОВАРУ: т35447
-33 %
599 ₴ 399 ₴ -33 %

Деталі товару

Технології служать комфорту
Диспенсер для мила Xiaomi Simpleway dispenser 300ml являється дозатором для мила, який працює в автоматичному режимі. Він зробить обов'язковий щоденний гігіенічний процес більш комфортним і швидким. Працює диспенсер за допомогою сенсора, видаючи мило рідкої пінної консистенції. Це зводить до мінімуму використання миючого засобу. Стильний білий корпус виконаний з пластика у верхній частині та має матову ємність в нижній частині.

Максимально зручний і безпечний дозатор
Компактний диспенсер для мила Xiaomi Simpleway dispenser 300ml оснащений сенсорним датчиком. Це є його головною перевагою. За допомогою електронних технологій дозатор «відчуває» момент, коли ви підносите руку до сенсора та автоматично подає необхідну порцію рідкого мила. Це набагато зручніше звичайного способу намилити руки. Крім того, гарантує ідеальну гігієну. Фізичний контакт з дозатором відсутній, тому він не стає джерелом бактерій.

Необхідна консистенція рідкого мила
Диспенсер для мила Xiaomi Simpleway dispenser 300ml має безліч переваг, порівняно з класичними звичайними дозаторами. Пристрій автоматично перетворює рідке мило з резервуара та при подачі ви отримуєте піну. Крім природної економії, ви відразу можете милити руки приємною піною. Обсягу стандартної ємності дозатора вистачає на 440 гігієнічних процедур. Тобто середньостатистична сім'я зможе використовувати дозатор протягом декількох місяців.

Повністю автономна робота
Диспенсер для мила Xiaomi Simpleway dispenser 300ml працює від автономних джерел живлення, тому підключення до електричної мережі шукати не потрібна. Автономний диспенсер максимально безпечний для використання. Пристрій працює за допомогою 3 батарейок типу АА. Їх ємності вистачає для безперервного використання дозатора для мила протягом 8 місяців. Результат залежить також від частоти використання гаджета.

Універсальність використання мила
Диспенсеру для мила Xiaomi Simpleway dispenser 300ml підійде будь-який рідке мило. Ви з легкістю можете використовувати своє улюблене, просто помістивши його в ємність дозатора. Ви обов'язково оціните економність пристрою. Для використання улюбленого рідкого мила необхідно розвести мило водою: 30% мила та 70% води. Така консистенція буде правильною й достатньою для отримання пінної суміші. Обсяг ємності складає 300 мл. Таким чином використовуйте всього 90 мл свого улюбленого мила — цього вистачить на кілька місяців.

  • Колір Yellow
  • Виробник Xiaomi

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук