Немає в наявності

Джойстик для PC Thrustmaster T-16000m fcs Hotas

Код: т34400
4 788 ₴
Доставка в

 • Про товар
 • Характеристики
 • Відгуки

Про товар

Керування всіма елементами кокпіту HOTAS (Hands On Throttle And Stick).
Увесь 25-річний досвід компанії Thrustmaster у розробленні контролерів для симуляції польоту був використаний для створення джойстика HOTAS середнього цінового діапазону для задоволення дедалі більшого попиту з боку шанувальників льотної симуляції загалом та космічної симуляції зокрема.

Система T.16000M FCS Hotas призначена для просунутих льотчиків, яким потрібен повний набір реалістичних органів керування як альтернативи миші та клавіатури.

Вона складається з льотного джойстика T.16000M FCS (Flight Control System) і важеля керування TWCS (Thrustmaster Weapon Control System). Система T.16000M FCS HOTAS сумісна з ПК з ОС Windows 10, 8, 7 і Vista (32- і 64-розрядні) за допомогою під'єднання USB.

Льотний джойстик T.16000M FCS

 • Ексклюзивна прецизійність — технологія H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology! Тривимірні магнітні датчики (Hall Effect) на джойстику.
 • Прецизійність у 256 разів вище, ніж в інших систем (роздільна здатність 16 бітів: 16000x16000 зн.!).
 • Магніти: брак тертя та надзвичайна точність, що не спадає згодом.
 • Циліндрична пружина (Ø 2.8 мм) — стійка, плавна лінійна напруга.
 • Повністю амбідекстральний дизайн!
 • 3 знімних компоненти забезпечують чудове припасування джойстика для роботи лівою або правою рукою.
 • Пілотування за допомогою двох джойстиків у будь-якій грі, яка їх підтримує.
 • 16 функціональних кнопок із сенсорною ідентифікацією!
 • 12 на базі та 4 на джойстику + один 8-позиційний перемикач точки огляду.
 • Перемикач для настроювання 12 кнопок на базі для лівої чи правої руки.
 • 4 незалежних осі, включно з поворотним перемикачем керма напрямку (керується поворотом джойстика).
 • Ергономічний тригер для гальмування (цивільні польоти) або швидкого вогню (військові польоти, космічна симуляція).
 • Багатопозиційний перемикач (панорамний огляд).
 • Ергономічний дизайн для максимальної зручності.
 • Широкий упор для зниження навантаження на руку.
 • Обважнена база для підвищеної стабільності.

T.16000M FCS
Для забезпечення винятково високоточної роботи обертання осями вперед-назад і вбік на льотному джойстику T.16000M FCS здійснюється за допомогою технології H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology для 16-бітної роздільної здатності (тобто 16000x16000 значень). Це той самий високий рівень точності, який забезпечується винятково висококласним джойстиком HOTAS Warthog, і дає змогу наздоганяти ворогів із хірургічною точністю.
Циліндрична пружина (Ø 2.8 мм) у джойстику забезпечує стійку та плавну лінійну напругу.

Джойстик T.16000M FCS пропонує 4 незалежних осі, включно з поворотним перемикачем керма напрямку (керується поворотом джойстика), 16 функціональних кнопок із сенсорною ідентифікацією, 8-позиційний перемикач точки огляду й ергономічний тригер. Завдяки жовтогарячим акцентам і підсвітці забезпечується принципово новий рівень занурення.

Важіль керування TWCS
Важіль керування TWCS (Thrustmaster Weapon Control System) — можливість використовувати ліву руку для підвищення швидкості ведення бою й керування космічним кораблем або винищувачем.

Більш низьке розташування важеля TWCS, як порівняти із системами на базі квадранта, забезпечує безпрецедентний рівень комфорту.

Для забезпечення повного контролю важіль керування TWCS пропонує 14 кнопок і 8-позиційний перемикач точки огляду на додаток до органів керування джойстика. Загалом, у такий спосіб геймери мають 9 осей, 30 кнопок і два 8-позиційних перемикачі точки огляду та 3 додаткових осі опціонального керма напрямку TFRP*.

Важіль керування TWCS обладнаний 5 осями та заднім роз'ємом RJ12, за допомогою якого можна під'єднати опціональне зовнішнє кермо напрямку TFRP* з екосистеми льотних симуляторів Thrustmaster.
* Можна придбати додатково.

Технологія S.M.A.R.T: унікальна система напрямних рейок із 80-мм ходом для ідеально плавного ковзання й точності важеля керування.
5 (+3) осей: 1 важіль керування (16 бітів = 65635 значень) + 2-вісний міні-джойстик + 1 перемикач керма напрямку + 1 поворотна антена + роз'єм для опціонального 3-вісного керма напрямку TFRP (1024 значення на осі).
14 функціональних кнопок + 8-позиційний перемикач точки огляду: два 4-позиційних перемикачі + 3 кнопки + один 2-позиційний слайдер + 1 міні-джойстик із натискною функцією + один 8-позиційний перемикач точки огляду.

ПЗ програмування T.A.R.G.E.T: програмування до 256 кнопок на джойстику (зіставлення з кнопками клавіатури та миші)
ПЗ Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor: комбінування з іншими пристроями Thrustmaster (розпізнавання як єдиний USB-пристрій), а також завантаження й створення спеціальних профілів функцій для кожної гри.

Цей продукт поширюється не за ліцензією й не має у своєму розпорядженні будь-якого роду схвалення від компанії Microsoft Corporation.

Ергономічний дизайн для максимальної зручності та точності
Завдяки дизайну та ергономіці системи T.16000M FSC Hotas у розпорядженні геймерів виявляється безліч зручних можливостей для підвищення ефективності та точності польотів. Покращений доступ до органів керування польоту виявляється ще важливіше для ігор із підтримкою віртуальної реальності, що забезпечують повне занурення й виняткові льотні відчуття.

Система T.16000M FCS Hotas дає змогу природніше та якнайзручніше працювати за кокпітом, тримаючи руки на важелі керування й джойстику.

Технологія S.M.A.R.T (Sliding Motion Advanced Rail Tracks)
Унікальна система напрямних рейок із 80-мм ходом для ідеально плавного ковзання важеля керування. За допомогою регулювального гвинта можна встановити рівень тертя важеля відповідно до індивідуального смаку.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Thrustmaster
Колір Black
Призначення Для ПК
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики
Тип підключення Дротовий
Кількість кнопок 16
Розміри та вага
Вага 1,9 кг
Розміри 255x268x220 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Джойстик для PC Thrustmaster T-16000m fcs Hotas
4 788 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари