Джойстик Razer Panthera Evo Arcade Stick PS4

Немає в наявності

Джойстик Razer Panthera Evo Arcade Stick PS4

ID ТОВАРУ: т34405
7,999 ₴

Деталі товару

Взявши за основу багаторічний досвід професійних геймерів, які беруть участь в аркадних і консольних іграх, і взявши до уваги думку спільноти, Razer створили аркадний джойстик Panthera. Пройшовши через безліч прототипів і ретельне бета-тестування, він був доведений до досконалості, зберігши в джойстику можливість розширеної модифікації, до якої геймери і модмейкери звикли за останні роки.

Високоякісні апаратні компоненти Sanwa
В основі Razer Panthera лежить бойова машина турнірного класу, створена для того, щоб підвищити ваше майстерність. Використовуючи елітні апаратні компоненти Sanwa - 10 кнопок з високою швидкістю відгуку і 8-позиційний джойстик підвищеної точності - ви зможете з разу в раз брати противника швидкістю і точністю, стабільно демонструючи максимальну ефективність в грі.

Широкі можливості модифікації
Razer Panthera створений для тих, хто любить повозитися з налаштуванням: ви можете легко дістатися до внутрішніх компонентів джойстика і модифікувати їх під себе. Джойстик і кнопки можна адаптувати в залежності від стилю гри. Більш того, нижня частина внутрішнього відсіку виконана таким чином, що її можна кріпити гвинтами до будь-якої підстави.

Внутрішні відсіки для зберігання
Одним натисканням кнопки ви відкриваєте внутрішній відсік Razer Panthera, де знаходяться спеціальні слоти для зберігання знімного кабелю, що входить в комплект, витягнутої насадки на джойстик і викрутки. Тут також вистачить місця для двох додаткових кнопок. Вирушаючи на турнір, ви зможете з легкістю взяти все необхідне з собою.

  • Призначення Для ігрової приставки, для ПК
  • Колір Black
  • Тип підключення Дротове
  • Виробник Razer
  • Модель консолі PlayStation 4
  • Кількість кнопок 12

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук