Немає в наявності

Джойстик Thrustmaster для PC T-16000m fcs Flight Pack

Код: т34404
17 499 ₴
Доставка в

 • Про товар
 • Характеристики
 • Відгуки

Про товар

Управління всіма елементами кокпіта HOTAS (Hands On Throttle And Stick).
Весь 25-річний досвід компанії Thrustmaster в розробці контролерів для симуляції польоту був використаний для створення джойстика HOTAS середнього цінового діапазону з метою задоволення зростаючого попиту з боку шанувальників льотної симуляції в цілому і космічної симуляції зокрема.

Система T.16000M FCS Hotas призначена для просунутих льотчиків, яким потрібен повний набір реалістичних органів управління як альтернатива миші і клавіатури.

Вона складається з льотного джойстика T.16000M FCS (Flight Control System) і важеля управління TWCS (Thrustmaster Weapon Control System). Система T.16000M FCS HOTAS сумісна з ПК з ОС Windows 10, 8, 7 і Vista (32- і 64-розрядні) за допомогою підключення USB.

Льотний джойстик T.16000M FCS

 • Ексклюзивна прецизійність - технологія H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology! Тривимірні магнітні датчики (Hall Effect) на джойстику.
 • Прецизійність в 256 разів вище інших систем (дозвіл 16 біт: 16000x16000 зн.!).
 • Магніти: відсутність тертя і крайня точність, що не спадна згодом.
 • Циліндрична пружина (Ø2.8 мм) - стійке плавне лінійне напруга.
  Повністю амбідекстральний дизайн!
 • 3 знімних компонента забезпечують чудову підгонку джойстика для роботи лівою або правою рукою.
 • Пілотування за допомогою двох джойстиків в будь-який підтримує грі.
 • 16 функціональних кнопок із сенсорною ідентифікацією!
 • 12 на базі і 4 на джойстику +1 8-позиційний перемикач точки огляду.
 • Перемикач для налаштування 12 кнопок на базі для лівої чи правої руки.
 • 4 незалежних осі, включаючи поворотний перемикач керма напряму (управляється поворотом джойстика).
 • Ергономічний тригер для гальмування (цивільні польоти) або швидкого вогню (військові польоти, космічна симуляція).
 • Багатопозиційний перемикач (панорамний огляд).
 • Ергономічний дизайн для максимальної зручності.
 • Широкий упор для зниження навантаження на руку.
 • Обтяжені база для підвищеної стабільності.

T.10000M FCS
З метою забезпечення виключно високоточної роботи обертання по осях вперед - назад і вбік на льотному джойстику T.16000M FCS здійснюється за допомогою технології H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology для 16-бітного дозволу (тобто 16000 x 16000 значень). Це той же високий рівень точності, який забезпечується виключно висококласним джойстиком HOTAS Warthog, і дозволяє наздоганяти ворогів з хірургічною точністю.
Циліндрична пружина (Ø2.8 мм) в джойстику забезпечує стійке і плавне лінійне напруга.

Джойстик T.16000M FCS пропонує 4 незалежних осі, включаючи поворотний перемикач керма напряму (управляється поворотом джойстика), 16 функціональних кнопок із сенсорною ідентифікацією, 8-позиційний перемикач точки огляду і ергономічний тригер. Завдяки помаранчевим акцентів і підсвічуванні забезпечується принципово новий рівень занурення.

Важіль управління TWCS
Важіль управління TWCS (Thrustmaster Weapon Control System) - можливість використовувати ліву руку для підвищення швидкості ведення бою і управління космічним кораблем або винищувачем.

Більш низьке розташування важеля TWCS в порівнянні з системами на базі квадранта забезпечує безпрецедентний рівень комфорту.

Для забезпечення повного контролю важіль управління TWCS пропонує 14 кнопок і 8-позиційний перемикач точки огляду на додаток до органів управління джойстика. В сумі, таким чином, геймери отримують 9 осей, 30 кнопок і два 8-позиційних перемикача точки огляду плюс 3 додаткових осі опционального керма напряму TFRP *.

Важіль управління TWCS оснащений 5 осями і заднім роз'ємом RJ12, за допомогою якого можна підключити опціональний зовнішній кермо напряму TFRP * з екосистеми льотних симуляторів Thrustmaster.

Технологія S.M.A.R.T: унікальна система направляючих рейок з 80-мм ходом для ідеально плавного ковзання і точності важеля управління.
5 (+3) осей: 1 важіль управління (16 біт = 65635 значень) + 2-вісний міні-джойстик + 1 перемикач керма напряму + 1 поворотна антена + роз'єм для опціонального 3-осного керма напряму TFRP (1024 значень на осі).
14 функціональних кнопок + 8-позиційний перемикач точки огляду: два 4-позиційних перемикача + 3 кнопки + один 2-позиційний слайдер + 1 міні-джойстик з нажімной функцією + один 8-позиційний перемикач точки огляду.

ПО програмування T.A.R.G.E.T: програмування до 256 кнопок на джойстику (зіставлення з кнопками клавіатури і миші)
ПО Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor: комбінування з іншими пристроями Thrustmaster (розпізнаються як єдине USB-пристрій), а також завантаження і створення спеціальних профілів функцій для кожної гри.

Цей продукт не по ліцензії і не має в своєму розпорядженні будь-якого роду схваленням від компанії Microsoft Corporation.

Ергономічний дизайн для максимальної зручності і точності
Завдяки дизайну та ергономіки системи T.16000M FSC Hotas в розпорядженні геймерів виявляється безліч зручних можливостей для підвищення ефективності та точності польотів. Покращений доступ до органів управління польоту виявляється ще важливіше для ігор з підтримкою віртуальної реальності, що забезпечують повне занурення і виняткові льотні відчуття.

Система T.16000M FCS Hotas дозволяє природніше і зручніше за все працювати за кокпітом, тримаючи руки на важелі управління і джойстик.

Технологія S.M.A.R.T (Sliding Motion Advanced Rail Tracks)
Унікальна система направляючих рейок з 80-мм ходом для ідеально плавного ковзання важеля управління. За допомогою регулювального гвинта можна налаштувати рівень тертя важеля відповідно до індивідуального смаку.

Thrustmaster TFRP (T.Flight Rudder Pedals)

Система TFRP має 4 напрямних рейки з анодованого алюмінію промислового класу. Унікальна конструкція рейок забезпечує абсолютно плавне ковзання. Разом з автоцентріруемой віссю керма це дає ідеальне поєднання плавності і опору для повторного центрування.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Thrustmaster
Колір Black
Призначення Для ПК
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики
Тип підключення N/A
Кількість кнопок 16
Розміри та вага
Вага 4,4 кг
Розміри 280x415x210 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Джойстик Thrustmaster для PC T-16000m fcs Flight Pack
17 499 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари