Джойстик Thrustmaster для PC T-16000m fcs Flight Pack

Немає в наявності

Джойстик Thrustmaster для PC T-16000m fcs Flight Pack

ID ТОВАРУ: т34404
17,499 ₴

Деталі товару

Управління всіма елементами кокпіта HOTAS (Hands On Throttle And Stick).
Весь 25-річний досвід компанії Thrustmaster в розробці контролерів для симуляції польоту був використаний для створення джойстика HOTAS середнього цінового діапазону з метою задоволення зростаючого попиту з боку шанувальників льотної симуляції в цілому і космічної симуляції зокрема.

Система T.16000M FCS Hotas призначена для просунутих льотчиків, яким потрібен повний набір реалістичних органів управління як альтернатива миші і клавіатури.

Вона складається з льотного джойстика T.16000M FCS (Flight Control System) і важеля управління TWCS (Thrustmaster Weapon Control System). Система T.16000M FCS HOTAS сумісна з ПК з ОС Windows 10, 8, 7 і Vista (32- і 64-розрядні) за допомогою підключення USB.

Льотний джойстик T.16000M FCS

 • Ексклюзивна прецизійність - технологія H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology! Тривимірні магнітні датчики (Hall Effect) на джойстику.
 • Прецизійність в 256 разів вище інших систем (дозвіл 16 біт: 16000x16000 зн.!).
 • Магніти: відсутність тертя і крайня точність, що не спадна згодом.
 • Циліндрична пружина (Ø2.8 мм) - стійке плавне лінійне напруга.
  Повністю амбідекстральний дизайн!
 • 3 знімних компонента забезпечують чудову підгонку джойстика для роботи лівою або правою рукою.
 • Пілотування за допомогою двох джойстиків в будь-який підтримує грі.
 • 16 функціональних кнопок із сенсорною ідентифікацією!
 • 12 на базі і 4 на джойстику +1 8-позиційний перемикач точки огляду.
 • Перемикач для налаштування 12 кнопок на базі для лівої чи правої руки.
 • 4 незалежних осі, включаючи поворотний перемикач керма напряму (управляється поворотом джойстика).
 • Ергономічний тригер для гальмування (цивільні польоти) або швидкого вогню (військові польоти, космічна симуляція).
 • Багатопозиційний перемикач (панорамний огляд).
 • Ергономічний дизайн для максимальної зручності.
 • Широкий упор для зниження навантаження на руку.
 • Обтяжені база для підвищеної стабільності.

T.10000M FCS
З метою забезпечення виключно високоточної роботи обертання по осях вперед - назад і вбік на льотному джойстику T.16000M FCS здійснюється за допомогою технології H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology для 16-бітного дозволу (тобто 16000 x 16000 значень). Це той же високий рівень точності, який забезпечується виключно висококласним джойстиком HOTAS Warthog, і дозволяє наздоганяти ворогів з хірургічною точністю.
Циліндрична пружина (Ø2.8 мм) в джойстику забезпечує стійке і плавне лінійне напруга.

Джойстик T.16000M FCS пропонує 4 незалежних осі, включаючи поворотний перемикач керма напряму (управляється поворотом джойстика), 16 функціональних кнопок із сенсорною ідентифікацією, 8-позиційний перемикач точки огляду і ергономічний тригер. Завдяки помаранчевим акцентів і підсвічуванні забезпечується принципово новий рівень занурення.

Важіль управління TWCS
Важіль управління TWCS (Thrustmaster Weapon Control System) - можливість використовувати ліву руку для підвищення швидкості ведення бою і управління космічним кораблем або винищувачем.

Більш низьке розташування важеля TWCS в порівнянні з системами на базі квадранта забезпечує безпрецедентний рівень комфорту.

Для забезпечення повного контролю важіль управління TWCS пропонує 14 кнопок і 8-позиційний перемикач точки огляду на додаток до органів управління джойстика. В сумі, таким чином, геймери отримують 9 осей, 30 кнопок і два 8-позиційних перемикача точки огляду плюс 3 додаткових осі опционального керма напряму TFRP *.

Важіль управління TWCS оснащений 5 осями і заднім роз'ємом RJ12, за допомогою якого можна підключити опціональний зовнішній кермо напряму TFRP * з екосистеми льотних симуляторів Thrustmaster.

Технологія S.M.A.R.T: унікальна система направляючих рейок з 80-мм ходом для ідеально плавного ковзання і точності важеля управління.
5 (+3) осей: 1 важіль управління (16 біт = 65635 значень) + 2-вісний міні-джойстик + 1 перемикач керма напряму + 1 поворотна антена + роз'єм для опціонального 3-осного керма напряму TFRP (1024 значень на осі).
14 функціональних кнопок + 8-позиційний перемикач точки огляду: два 4-позиційних перемикача + 3 кнопки + один 2-позиційний слайдер + 1 міні-джойстик з нажімной функцією + один 8-позиційний перемикач точки огляду.

ПО програмування T.A.R.G.E.T: програмування до 256 кнопок на джойстику (зіставлення з кнопками клавіатури і миші)
ПО Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor: комбінування з іншими пристроями Thrustmaster (розпізнаються як єдине USB-пристрій), а також завантаження і створення спеціальних профілів функцій для кожної гри.

Цей продукт не по ліцензії і не має в своєму розпорядженні будь-якого роду схваленням від компанії Microsoft Corporation.

Ергономічний дизайн для максимальної зручності і точності
Завдяки дизайну та ергономіки системи T.16000M FSC Hotas в розпорядженні геймерів виявляється безліч зручних можливостей для підвищення ефективності та точності польотів. Покращений доступ до органів управління польоту виявляється ще важливіше для ігор з підтримкою віртуальної реальності, що забезпечують повне занурення і виняткові льотні відчуття.

Система T.16000M FCS Hotas дозволяє природніше і зручніше за все працювати за кокпітом, тримаючи руки на важелі управління і джойстик.

Технологія S.M.A.R.T (Sliding Motion Advanced Rail Tracks)
Унікальна система направляючих рейок з 80-мм ходом для ідеально плавного ковзання важеля управління. За допомогою регулювального гвинта можна налаштувати рівень тертя важеля відповідно до індивідуального смаку.

Thrustmaster TFRP (T.Flight Rudder Pedals)

Система TFRP має 4 напрямних рейки з анодованого алюмінію промислового класу. Унікальна конструкція рейок забезпечує абсолютно плавне ковзання. Разом з автоцентріруемой віссю керма це дає ідеальне поєднання плавності і опору для повторного центрування.

 • Призначення Для ПК
 • Вага 4,4 кг
 • Колір Black
 • Розміри 280x415x210 мм
 • Виробник Thrustmaster
 • Кількість кнопок 16

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук