В наявності

Електробритва Xiaomi Smate ST-W481 shaver

Код: т39023
1 799 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Чисте і комфортне гоління

Бритва Smate ST-W481 shaver оснащена плаваючими бриючими головками з гострими лезами, які всього за один прохід чисто збривають навіть густу і жорстку щетину. З компактною і автономної бритвою ви завжди будете виглядати доглянутим і акуратним. Тривалий час роботи на одному заряді дозволяє брати прилад в будь-яку подорож, щоб навіть у відпустці підтримувати свій стильний образ.

Конструкція з 4-х ріжучих головок

Чотири ріжучі головки бритви розташовані таким чином, щоб забезпечити чисте і комфортне гоління без додаткових зусиль. Головки здійснюють зворотно-поступальні рухи і чисто збривають всі волоски навіть на важких ділянках: на підборідді, шиї, вилицях. Направляючі, розташовані між лезами, допомагають захоплювати прилеглі волоски і направляти їх до лез, забезпечуючи чудовий результат вже за один прохід.

Плаваючі головки

Робочі головки бритви мають плаваючу конструкцію, завдяки чому він щільно прилягають до шкіри під час гоління, точно повторюючи контури обличчя. Це особливо допомагає ретельно виголити шию, підборіддя, область навколо рота і вилиці.

Гострі леза Yasugi

Сітка і леза бритви Smate ST-W481 виготовлені з якісної і довговічною стали Yasugi, яку також використовують для виробництва медичних інструментів. Щоб надати лезам необхідну гостроту, їх заточують особливим чином під кутом 27 градусів. Оброблені за спеціальною технологією, леза надовго зберігають унікальні ріжучі характеристики і не вимагають додаткової заточки.

Потужний і безшумний мотор

Потужний і продуктивний мотор розвиває швидкість обертання більше 8 000 оборотів за хвилину і дозволяє бритві якісно виконувати свою роботу. При високій потужності мотор працює в комфортному шумовому діапазоні, що не перевищує 65 дБ.

Захист від води

Корпус Smate ST-W481 захищений від впливу води за стандартом IPX7. Ви зможете промивати бритву після процедури, а також використовувати її для вологого гоління. Бритва чудово витримує короткочасне занурення в воду.

До 3-х тижнів на одному заряді

Ємний акумулятор забезпечує 60 хвилин роботи бритви в автономному режимі. Якщо щоденне гоління у вас займає в середньому 3 хвилини, то заряду батареї вистачить на 20 днів роботи приладу. Якщо бритва розрядилася, а вам потрібно привести себе в порядок, дайте їй декілька хвилин постояти на підзарядці. Всього 3 хвилини підзарядки дозволять зробити одну повноцінну процедуру гоління.я.

Все продумано до дрібниць

На корпусі Smate ST-W481 розташований чотирьохрівневий індикатор заряду, який точно підкаже, коли батареї потрібна підзарядка. Функція блокування знадобиться, якщо ви збираєтеся взяти бритву в подорожі покласти її в багаж. Для підзарядки приладу використовується універсальний порт USB Type-C.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Призначення Для чоловіків
Система гоління Сіткова (вібраційна)
Колір Сріблястий
Код виробника 644879
Технічні характеристики
Живлення акумулятор
Час автономної роботи 60 хв.
Додаткові характеристики
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Електробритва Xiaomi Smate ST-W481 shaver
1 799 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари