В наявності

Фен дорожній Grunhelm GHD-508

Код: т47193
269 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Фен для поїздок

Такий пристрій як фен є в кожному будинку. Без нього вже давно складно обходитися. Тому в поїздках ми найгостріше відчуваємо відсутність такої звично речі. Але дорожній фен Grunhelm GHD-508 здатний вирішити цю проблему за мінімальну ціну. Він має компактні габарити і низька вага. Тому брати його можна не тільки якщо ви їдете на машині. Навіть в невеликому рюкзаку напевно знайдеться вільний куточок.

Складна конструкція

Щоб транспортування фена Grunhelm GHD-508 була більш зручною, ручку можна скласти. Так вона буде займати менше місця в багажі. На зручність роботи це жодним чином не позначиться: при розкладанні фіксація досить жорстка. Тому користуватися пристроєм можна з тим же комфортом.

Зовнішній вигляд

Компактний розмір пристрою - не на шкоду ергономіці. Оскільки ручка фена Grunhelm GHD-508 складна, то її розміри вдалося зберегти на такому рівні, щоб дорослій людині було цілком комфортно його утримувати. Глянцевий пластик корпусу не мажеться. Навіть при перевезенні він зберігає свій зовнішній вигляд. Доглядати за ним досить просто - протріть корпус серветкою і почистіть фільтр при необхідності.

Режими роботи

Незважаючи на те, що фен виглядає як іграшковий, Grunhelm GHD-508 - це цілком повноцінне пристрій. Знижений рівень потужності підключення на той випадок, якщо вам доводиться використовувати його там, де якість електромережі і проводки залишає бажати кращого. Але при цьому є 2 температурні режими і швидкості обертання вентилятора. Можна отримати як більш гаряче повітря для швидкого сушіння, так і дбайливий режим для щадного обдування.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд GRUNHELM
Категорія товару Фени
Колір Рожевий
Особливості обертання шнура на 360°
Технічні характеристики
Потужність 1400 Вт
Кількість швидкостей 2
Температурні режими 2
Насадки щілинна (концентратор)
Розміри та вага
Вага 370 г
Розміри 115 x 75 x 175 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Фен дорожній Grunhelm GHD-508
269 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари