Фен Xiaomi MiJia Water Ion Hair Dryer White

Немає в наявності

Фен Xiaomi MiJia Water Ion Hair Dryer White

ID ТОВАРУ: т35454
-16 %
1,199 ₴ 999 ₴ -16 %

Деталі товару

XIAOMI MIJIA WATER ION HAIR DRYER
Фен Xiaomi MiJia Water Ion Hair Dryer має високу потужність, тому вам знадобиться зовсім небагато часу, щоб висушити і укласти навіть довге густе волосся. Фен укладений в компактний корпус і важить зовсім небагато, щоб процес укладки не викликав почуття втоми або дискомфорту. Завдяки невеликим габаритам прилад легко поміститься в сумку і зможе супроводжувати вас у будь-якій подорожі.

ДОГЛЯНУТЕ СЛУХНЯНЕ ВОЛОССЯ
Після сушіння і укладання феном Xiaomi MiJia Water Ion Hair Dryer ваше волосся виглядає живим, блискучим, пружним. Весь секрет криється в оригінальному способі іонізації. Фен оснащений вбудованим конденсатором, який збирає з повітря вологу, а дрібні електроди в формі голочок перетворюють водяні частинки в негативно заряджені іони. Разом з повітряним потоком іони проникають в шкіру голови і вглиб волосся, зволожуючи його і захищаючи від впливу гарячого повітря.

ОКРЕМИЙ КАНАЛ ІОНІЗАЦІЇ
Для захисту негативних іонів від впливу високих температур, в конструкції фена передбачений незалежний канал з теплоізолюючим захистом, через який частинки потрапляють прямо на волосся, надаючи йому максимальний захист і догляд.

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Завдяки потужному двигуну з високим крутним моментом фен подає до 1.6 м.куб. повітря для швидкої і ефективної сушки і укладання. Всі робочі вузли приладу ідеально підігнані, лопаті пройшли ретельний процес динамічного балансування, це забезпечує високу продуктивність фена при мінімальному рівні шуму.

ДЕЛІКАТНИЙ ВПЛИВ НА ВОЛОССЯ
Вбудований NTC модуль з високою точністю контролює температуру гарячого потоку і автоматично регулює час зміни подачі гарячого і холодного повітря, щоб мінімізувати шкідливий вплив високої температури на ваше волосся і шкіру голови.

ІНФОРМАТИВНА ІНДИКАЦІЯ
Спеціальний індикатор на корпусі Xiaomi MiJia Water Ion Hair Dryer вкаже на актуальний температурний режим. Якщо індикатор горить помаранчевим, значить фен подає гаряче повітря. Блакитний індикатор вказує на подачу холодного повітря. Миготливий двома кольорами індикатор відповідає чередуванню гарячого і холодного потоків.

ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТА
Фен оснащений температурним датчиком, який не допускає його перегріву. При перевищенні допустимої температури фен просто відключиться, щоб охолонути. Плавкий запобіжник додатково захищає електричний ланцюг від замикання.

МАГНІТНА НАСАДКА
Насадка - концентратор з'єднується з корпусом за допомогою магніту. Її можна легко повернути в будь-яку сторону на 360 градусів, щоб надати повітряному потоку потрібний напрямок.

  • Вага 0.547 кг
  • Кількість швидкостей 2
  • Колір White
  • Розміри 16 × 7.7 × 21.5 см
  • Насадки Концентратор
  • Виробник Xiaomi
  • Потужність 1800 Вт

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук