• Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки покупців
  • Відео
  • Aксесуари

Фільтр HEPA Philips NanoProtect Series 3 FY2180/30

В наявності
Код: т61635
info
2 999 ₴

Доставка в

Про товар

Фільтр HEPA Philips NanoProtect Series 3 FY2180/30 - три фільтри в одному для отримання результатів уже в перший день. 3-ступенева технологія фільтрування з NanoProtect HEPA, фільтром з активованим вугіллям і фільтром попереднього очищення забезпечує захист від бактерій, пилку, пилу, часток PM2.5, лупи домашніх тварин і газів.

Оригінальний фільтр Philips було розроблено разом із самим пристроєм для забезпечення ідеальної сумісності, що гарантує безперебійну роботу пристрою.

У циліндричному фільтрі 3-в-1 об’єднані три типи фільтрів для того, щоб ваш пристрій працював так само, як і в перший день. Фільтр з активованим вугіллям, фільтр HEPA та фільтр попереднього очищення — це оптимальне поєднання для фільтрування забруднюючих речовин, вірусів, алергенів та бактерій. Очищувач захоплює частинки в повітрі, у тому числі ті, які можуть містити віруси, що спричиняють респіраторні захворювання. Незалежно протестовано на предмет видалення до 99,9% вірусів і частинок із повітря. Також протестовано на коронавірус.

Триступенева фільтрація з фільтром NanoProtect HEPA, фільтром з активованим вугіллям і фільтром попереднього очищення забезпечує захист від бактерій, пилку, пилу, часток PM2.5, лупи домашніх тварин і газів. Технологія NanoProtect HEPA не лише вловлює забруднюючі речовини, але й використовує спеціальний електростатичний заряд, щоб притягнути їх. Це дозволяє йому очищувати повітря швидше за фільтр HEPA H13, який використовується в медицині.

Фільтр Philips 3-в-1 забезпечує постійний захист і гарантує оптимальну фільтрацію тривалістю до 36 місяців. 

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Philips
Тип Повітроочисники
Код виробника FY2180/30
Додаткові функції
Очищення проти алергенів, проти вірусів і бактерій, проти газів і кіптяви, проти пилку, проти пилу, проти шерсті тварин
Додаткові характеристики Для Philips AC3055/50, AC2936, AC2939, AC2958, AC2959
Колір Білий з чорним
Гарантія 24 місяці
Габарити
Вага 1.05 кг
Розміри 228 x 150 x 286 мм

Відгуки покупців

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!
Фільтр HEPA Philips NanoProtect Series 3 FY2180/30
2 999 ₴