В наявності

Фотоепілятор Xiaomi COSBEAUTY IPL Hair Removal Device White

Код: т43097
9 999 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Краса без компромісів

З фотоепілятором COSBEAUTY IPL ви назавжди забудете про застарілі методи видалення волосся. Інноваційні технології в індустрії краси дозволять вам за кілька сеансів позбутися небажаного волосся на тілі та обличчі, при цьому ваша шкіра буде виглядати чудово: ніякого подразнення або почервоніння.

Ефективна технологія IPL

Технологія IPL грунтується на точковому впливі світла на корені волосся. Світловий імпульс проникає у волосяний фолікул і руйнує меланін, внаслідок чого волосся на обробленій ділянці перестає рости, стоншується і поступово зникає.

Швидка обробка

Збільшена площа робочого віконця і інтенсивна генерація імпульсу дозволяють обробити навіть такі ділянки, як гомілки, всього за кілька хвилин. Використовуйте режим ковзання, щоб провести швидку і ефективну процедуру без пропущених зон.

Безпечна і ефективна процедура

Для досягнення максимального ефекту від процедури важливо враховувати відтінок шкіри, щоб правильно підібрати силу імпульсу. Фотоепілятор COSBEAUTY IPL оснащений спеціальним датчиком, який визначає колір шкіри під час проведення процедури і відразу вибирає оптимальну інтенсивність впливу, щоб прискорити процес обробки. Прилад має 5 рівнів потужності, які дозволяють безпечно і ефективно обробляти різні ділянки тіла.

Ідеальна точність на всіх ділянках

COSBEAUTY IPL укомплектований трьома насадками для обробки різних частин тіла. Насадки роблять процедуру більш ефективною і безпечною, враховують чутливість оброблюваних ділянок і регулюють енергію імпульсу. У комплекті передбачені наступні насадки: для тіла, для обличчя, для зони бікіні.

Швидкий ефект

Вже після проведення перших чотирьох процедур ви побачите видимий результат. Шкіра стане гладкою, ріст волосся призупиниться, волосся істончиться і поступово зникне. Для підтримки ефекту рекомендовано періодично проводити фотоепіляцію в залежності від індивідуальних особливостей, але не частіше, ніж зазначено в рекомендації.

Тривала робота

Фотоепілятор COSBEAUTY IPL розрахований на генерацію 300 000 спалахів. Це високий показник серед аналогічних пристроїв, який гарантує ефективну роботу приладу протягом тривалого періоду.

Відповідність міжнародним стандартам

Фотоепілятор COSBEAUTY IPL успішно пройшов ряд професійних тестів на відповідність стандартам країн Європи, Японії та США. Його безпека підтверджена міжнародними сертифікатами.

Комфортне використання

Бездротова конструкція дозволяє зручно користуватися пристроєм без прив'язки до розеток. Крім того, під час проведення процедури ви не будете обмежені в рухах. Чіткий і яскравий дисплей допоможе тримати під контролем рівень заряду акумулятора і стежити за робочими параметрами процедури.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Колір Білий
Гарантія 12 місяців
Тип епіляції суха
Тип епілятора Фотоепілятор
Технічні характеристики
Живлення епілятора Акумулятор
Тип головки Нерухома (стаціонарна)
Розміри та вага
Вага 402 г
Розміри 126 x 78 x 200 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Фотоепілятор Xiaomi COSBEAUTY IPL Hair Removal Device White
9 999 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари