Геймпад бездротовий/дротовий Razer Raiju Tournament Ed.

Немає в наявності

Геймпад бездротовий/дротовий Razer Raiju Tournament Ed.

ID ТОВАРУ: т34477
4,999 ₴
Колір Чорний
Білий
Рожевий
Чорний

Деталі товару

Свобода в переміщенні
Razer Raiju Tournament Edition — це перший контролер, який можна під'єднати через USB і Bluetooth і має мобільний застосунок для конфігурації параметрів, що дає змогу перепризначувати кнопки та чутливість стика. На геймпаді встановлені кнопки Mecha-Tacticle Action, які забезпечують м'який хід і миттєве спрацьовування без затримок. Також в Razer Raiju Tournament Edition є 4 багатофункційні кнопки з можливістю їхнього перевстановлення та вмиканням режиму тригера для точнішого стріляння. Ви можете миттєво перемкнутися між ПК і PlayStation 4 без повторного спарювання через Bluetooth.

Додатковий контроль і кастомізація
Ця версія Raiju постачається з безліччю додаткових клавіш під особливі потреби геймера. Отримайте 4 змінні функційні клавіші під кожну вашу гру. Насолоджуйтеся відчуттям комфорту від користування нашим девайсом.

Швидше за кулю
Для геймера дуже важлива кожна секунда в грі, особливо в шутерах. Коли активується режим тригера, механічні перемикачі суттєво зменшують розкид між двома стиками, що дає змогу швидко і точно прицілитися, а потім вразити ворога.

Мобільний застосунок
За допомогою нашого мобільного застосування ви зможете змінювати призначення клавіш, навіть не беручи до рук геймпад. Все це можна зробити на льоту і на це буде потрібно мінімум часу. Завантажте його в App Store або Google play і миттєво насолодіться цією перевагою.

Bluetooth і Wired Connection
Raiju Tournament Edition — це перший контролер, який підтримує як Bluetooth, так і дротове з'єднання. Насолоджуйтеся повною свободою від проводів, чи то вдома, чи то в друзів. Якщо закортить більше надійності — під'єднайте девайс через USB.

Механічні кнопки від Razer
Будьте першим, хто випробує кнопки Razer Mecha-Tactile, які забезпечують унікальну комбінацію м'якого ходу та швидкого, чіткого натискання.

  • Призначення Для ігрової приставки, для ПК
  • Вага 0.322 кг
  • Колір Black
  • Тип підключення Дротове / бездротове
  • Розміри 10.4 x 15.94 x 6.56 см
  • Виробник Razer
  • Модель консолі PlayStation 4
  • Кількість кнопок 17

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук