В наявності

Геймпад дротовий Razer Raion Fightpad for PS4 (RZ06-02940100-R3G1)

Код: т34459
4 499 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

6 кнопок дій
Запозичуючи унікальне розташування кнопок на аркадних контролерах, кнопки дій Razer Raion оптимально розташовані таким чином, щоб надати вам найбільш швидкий доступ до ваших командам. Маючи на дві кнопки дій більше, ніж у звичайного ігрового контролера, Razer Raion забезпечує більшу кількість варіантів введення, орієнтованих як на стандартний хват, так і на когтевий хват контролера. Незалежно від того, чи використовуєте ви тільки великий палець або всі пальці для цих кнопок, переваги однаково очевидні.

Кнопки дій з механічним перемикачем
Кнопки дій цього файтинг контролера спроектовані трохи крупніше, ніж у звичайних контролерах, що означає, що у вас менше шансів промахнутися з натисканням, тому що їх легше вдарити. Кожне натискання, який ви робите, миттєво реєструється завдяки надшвидкому спрацьовування механічних перемикачів Razer Yellow. Створені з феноменальним ресурсом в 80 мільйонів натискань, ці перемикачі протестовані і застосовуються в наших відомих клавіатурах.

8-позиційний D-PAD RAZER
На відміну від 4-позиційного D-pad, механіко-тактильний 8-позиційний D-pad Razer ™ дозволяє поліпшити управління діагональними натисканнями, щоб ви могли виконувати руху з більшою точністю. М'який і гіперчутливий, він також має гарну тактильну зворотний зв'язок, яка дозволяє вам тонко відчувати ваші натискання при виконанні комбо - цінне і часто упускається з виду перевага, завдяки якому можна більш частіше реалізовувати комбо.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Razer
Модель консолі PlayStation 4
Призначення Для ігрової приставки, для ПК
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Технічні характеристики
Тип підключення Дротовий
Кількість кнопок 15
Розміри та вага
Вага 275 г
Розміри 173 x 103 x 58 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Геймпад дротовий Razer Raion Fightpad for PS4 (RZ06-02940100-R3G1)
4 499 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари