В наявності

Геймпад Logitech Driving Force Racing Wheel G920 For Xbox One And Pc L941-000123

Код: т58951
17 499 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

ПРАЦЮЄ З Xbox One І ПК

Отримаєте кращий ігровий досвід на консолі. Driving Force призначений для новітніх гоночних ігор на Xbox One™. Як тільки ви познайомитеся з G920 Driving Force, вам більше ніколи не захочеться брати участь в гонках з звичайним контролером. G920 Driving Force також працює з деякими комп'ютерними іграми, що використовують програмне забезпечення Logitech Gaming Software.

Механізм силової зворотного зв'язку з двомоторним приводом

Відчуйте кожне зміщення ваги або прослизання шини. Відчуйте поведінку своїх шин на кожному повороті і на різних покриттях. Це дозволяє відчути всі наслідки надмірної обертальності, недостатньої обертальності і заносу. Механізм зворотного зв'язку по зусиллю із двома ефективними двигунами імітує дію різних сил, забезпечуючи точну реакцію.

Призначений для подолання великих відстаней

Матеріали гоночного якості, які будуть добре працювати в будь-яких умовах. Кермо Driving Force створений для складних гонок і довговічною надійності. Надміцні сталеві шарикопідшипники в рульовій тязі, а також підрульові пелюстки і педалі з нержавіючої сталі гарантують, що гоночний кермо G920 буде долати навіть самі довгі дистанції. Рульове колесо обтягнуте якісної ручної роботи, створює враження швидкісного гоночного автомобіля. Це забезпечує більш зручне використання протягом тривалого часу.

Косозубі шестерні для запобігання заклинювання

Точність контролю. Косозубі шестерні розроблені на основі шестерень, що використовуються в редукторах, для зниження небажаного шуму і вібрації. Натяг, що перешкоджає заклинювання, утримує рульове колесо і педалі в натягнутому стані, забезпечуючи максимальний контроль. Рульове колесо забезпечує надзвичайно плавний і безшумний управління. Гоночний кермо G920 Driving Force оснащений довговічним і надійним датчиком рульового управління на основі ефекту Холла, який використовує магнітні поля для визначення положення рульового колеса.

Легко доступні елементи керування грою

Управління під рукою. Отримаєте ще більший контроль над налаштуваннями автомобіля. Гоночний кермо G920 має вбудований D-Pad і кнопки консолі, тому вони завжди під рукою. Напівавтоматичні підрульові пелюстки забезпечують плавне і точне перемикання передач при крутих поворотах і довгих прямих.

Швидко реагує педальний блок

Регулюється для максимального контролю. Зберігайте більш реалістичну посадку за кермом за допомогою окремого блоку педалей з вбудованими педалями газу, гальма і зчеплення. G920 Driving Force дозволяє вам комфортно прискорюватися, гальмувати і перемикати передачі, створюючи відчуття справжнього автомобіля.

Нелинейная педаль тормоза имитирует действие тормозной системы, реагирующей на давление, что обеспечивает лучшее ощущение и более точное торможение. Для еще большего контроля вы можете изменить положение педалей для более легкого маневрирования носками и пятками. Резиновые ножки для твердых поверхностей и запатентованная складная система крючков для ковров удерживают педали точно там, где они есть.

Надежное крепление.

Удобное управление именно там, где вы этого хотите. Уверенно управляйте автомобилем. Руль не двигается при агрессивных маневрах. Гоночный руль можно прикрепить к гоночному столу или сиденью с помощью встроенных зажимов или болтовых соединений. Поднимите гонки на новый уровень с Playseat® Cockpit для моделирования гонок.

Угол поворота 900 градусов

Делайте реалистичные повороты на трассе. Вращение G920 Driving Force от упора до упора на 900 градусов означает, что вы можете сделать два с половиной оборота, положив руки на широкие повороты. Это тот же угол поворота, что и в реальном автомобиле.

Ремешок на руль

Всегда держите правильное направление. Візуальний індикатор дозволяє краєм ока перевірити, що рульове колесо знаходиться в нейтральному положенні. Смуга на рульовому колесі вказує напрямок обертання рульового колеса.

Працює з коробкою передач Driving Force.

Точний вибір передач. Оновіть свій гоночний комплект, щоб отримати максимально реалістичний досвід. Додайте до свого гоночного керма 6-ступінчасту механічну коробку передач Driving Force.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Модель консолі Xbox One
Призначення Для ПК
Код виробника L941-000123
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Технічні характеристики
Тип підключення Дротовий

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Геймпад Logitech Driving Force Racing Wheel G920 For Xbox One And Pc L941-000123
17 499 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари