В наявності

Геймпад Logitech G Heavy Equipment Bundle Farm Sim Controller Usb - Farm Sim Controller L945-000062

Код: т58965
11 499 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Оцініть, як здорово почуватися повним господарем на фермі
Ігровий комплект для управління важкою технікою Logitech G є вражаючим набором спеціалізованого обладнання для симуляторів ферми. Тут є все необхідне: кермо, що обертається на 900˚, надійні педалі, а також бічна панель, яка забезпечує ефект присутності і дозволяє повноцінно насолодитися грою. Це спільна розробка компанії GIANTS Software та учасників спільноти Farm Sim (так-так, йдеться про вас!). Тепер вам по плечу будь-яка робота, чи це обробіток землі, розведення худоби або продаж продукції. Йдеться не лише про управління сільгосптехнікою: доведеться іноді й руки «замазати», наприклад, торкнувшись приводу бензопили. Відчуттю реальності сприяють вбудовані в кермо міні-джойстики та кнопки для виконання ігрових операцій. Таким чином, ви отримуєте чудову можливість пізнати всі труднощі та радості фермерської праці. Комплект управління важкою технікою має оптимізовану конструкцію, оновлену з урахуванням відгуків учасників спільноти, і підходить до використання в суворих умовах ферми.

Тримайте кермо міцніше
Повертається обидві сторони на 900 градусів. Зовні кермо з пружинним механізмом, що центрує, абсолютно такий же, як на справжніх сільгоспмашинах. Його можна нахиляти, крутити, можна навіть посигналити - словом, робити все, що знадобиться під час важкої, але цікавої роботи на полі. Звичайно ж, конструкцією передбачена і спеціальна ручка, що знімається: однією рукою ви рулите, а іншою тримаєте склянку з напоєм або працюєте з елементами управління на бічній панелі.

«Бруд» на руках вам забезпечено
Зручні елементи управління для фермерського господарства. Під час гри доводиться використовувати спеціальні міні-джойстики та кнопки, тому кермо оснащене великою кількістю таких елементів. Два аналогових джойстики з кнопками ідеально підходять для управління рухами персонажів та камерою. 4-позиційні перемикачі поряд з кожним з них дають можливість швидко та легко застосувати ще вісім команд. На звороті керма є дві ергономічні пускові кнопки. Всі ці елементи програмуються безпосередньо під час гри.

Натискайте на педалі, як тракторист
Спеціальні педалі для ефективного керування технікою. У комплект входять педалі газу та гальма – абсолютно такі ж, як на справжньому тракторі. Для створення максимально реалістичного відчуття їзди кутовий перебіг педалей становить 20 градусів. Педалі з'єднані з кермовим колесом кабелем довжиною 1.8 м. А це означає, що для підключення комплекту потрібен лише порт USB на ігровому устаткуванні.

Повноцінне керування навантажувачем
Просте перемикання режимів за допомогою більш ніж 25 кнопок, що програмуються. З легкістю керуйте лісоповалочною технікою, кранами, бензопилами, рубальними машинами, причепами та іншими технічними засобами. За допомогою міні-джойстика можна пересувати навантажувач вгору, вниз і обертати його, а перемикач режимів збільшує маневреність техніки вдвічі - управління здійснюється по шести осях. Режим «круїз-контроль», що дозволяє встановити постійну швидкість транспортного засобу, і функція автопілота дають можливість зайнятися іншими справами, наприклад, перекусити.

Рекордні врожаї на роки вперед
Тож поїхали! Розробник симуляторів ферми GIANTS Software постійно додає у свої ігри нові машини та функції, завдяки чому вони стають все більш «просунутими». У грі задіяно понад 250 автентичних транспортних засобів та елементів. Ще більше перебуває у стадії розробки. Команда Logitech G подбала про те, щоб бічна панель для керування машинами була сумісна з усіма ігровими транспортними засобами та обладнанням. Ця панель з 25 програмованими кнопками і перемикачами є інноваційним рішенням, яке довго не втратить актуальності.

Простота встановлення

Тут реалізовано всі переваги технології Plug-and-play. Завантажувати драйвери та інсталювати додаткове програмне забезпечення не потрібно. Ігровий комплект сумісний з ОС Windows 7, 8.1 і 10, а також з усіма основними симуляторами ферми і навіть з іграми, що не є "фермерськими", наприклад Euro Truck, Train Simulator та Eilte Dangerous.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Призначення Для ПК
Код виробника L945-000062
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Технічні характеристики
Тип підключення Дротовий

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Геймпад Logitech G Heavy Equipment Bundle Farm Sim Controller Usb - Farm Sim Controller L945-000062
11 499 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари