В наявності

Геймпад Logitech G Saitek Pro Flight Multi Panel Usb Ww Flight Multi Panel L945-000009

Код: т58960
4 799 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Випробуйте функцію автопілота тут і зараз

Пропонована панель з РК-дисплеєм забезпечує ефект польоту на літаку, що повністю автопілотується. Вона сумісна з більшістю авіасимуляторів та відображає ігрові дані в реальному часі. Складнощі та незручності екранного керування залишилися позаду. Достатньо підключити панель до штурвала Flight Yoke System від Logitech G або встановити її в кабіні пілота. Зручний перемикач дозволяє встановити базові частоти, щоб можна було вибирати їх одним натисканням. Передбачені додаткові елементи, що дозволяють керувати тягою, положенням закрилків та тримером керма висоти. 

Здійснюйте керування польотом одним натисканням кнопки

Перемикання режимів – елементарно! Повноформатна панель автопілота має індикаторні РК-панелі, що відображають інформацію в режимі реального часу. Для керування цією панеллю потрібно лише встановити необхідні параметри програмного забезпечення для моделей FSX, X-Plane і Prepar3D. Щоб змінити налаштування, не потрібно довго вивчати елементи керування на екрані. Увімкнувши багатофункціональну панель у систему управління польотами, ви зможете керувати налаштуваннями автопілота за допомогою зручних регуляторів та кнопок. 

Точність та керованість на будь-якій висоті

Спеціальні елементи керування для основних функцій. Встановивши двопозиційний перемикач у потрібне положення, можна легко керувати тягою, положенням закрилків і тримером керма висоти. Для більш точного поздовжнього балансування передбачено коліщатко керування тримером керма висоти. Ця функція дозволяє регулювати опір повітряного потоку, утримуючи літак у заданому положенні. 

Вкажіть оптимальні умови польоту

Модульна конструкція та взаємозамінність. Ряд панелей Logitech G можна розташувати одна над одною або паралельно. Бажаєте, щоб багатофункціональна панель Multi Panel розташовувалася над панеллю Radio Panel? Будь ласка. Вам подобається, щоб панель Switch Panel була ліворуч від штурвала? Немає нічого простішого. За допомогою зручних кріпильних пристроїв можна створити будь-яку конфігурацію системи керування польотами. Дайте волю своїй уяві!

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Призначення Для ПК
Код виробника L945-000009
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Технічні характеристики
Тип підключення Дротовий
Розміри та вага
Вага 0.572 кг
Розміри 8.4 х 28.2 х 5.7 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Геймпад Logitech G Saitek Pro Flight Multi Panel Usb Ww Flight Multi Panel L945-000009
4 799 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари