• Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки покупців
  • Відео
  • Aксесуари

Геймпад Logitech G Saitek Pro Flight Radio Panel Usb Ww Flight Radio Panel L945-000011

В наявності
Код: т58961
info
6 169 ₴

Доставка в

Про товар

Компактний пристрій для роботи з радіо даними

Радіопанель Flight Radio Panel є блоком з чотирьох РК-дисплеїв, призначених для виконання різноманітних завдань, що стосуються зв'язку та навігації. Минули роки, коли пілотові необхідно було постійно дивитися на екран, стежачи за частотами ресиверів COM1/COM2 і приймачів NAV1/NAV2, за показниками радіодалеміра, пеленгатора та транспондера. Усі дисплеї можуть працювати з симуляторами FSX, X-Plane та Prepar3D у режимі реального часу. Віртуальну кабіну пілота або домашню льотну систему можна легко оснастити панеллю Radio Panel. Є можливість використовувати кілька панелей одночасно. 

Зміна налаштувань у режимі реального часу

Можливість інтеграції з улюбленими авіасимуляторами. Не пропустіть шанс посидіти за штурвалом у кабіні літака, яку важко відрізнити від справжньої. Здійснюйте точну покрокову зміну налаштувань у симуляторі або за допомогою панелі Radio Panel у міру надходження даних. Після зміни частот на симуляторі вони будуть змінені й на панелі. Якщо змінити частоти на панелі, вибрані параметри будуть автоматично застосовані до симулятора. 

Вкажіть оптимальні умови польоту

Модульна конструкція та взаємозамінність. Ряд панелей Logitech G можна розташувати одна над іншою або паралельно. Бажаєте, щоб панель Radio Panel розміщувалася над багатофункціональною панеллю Multi Panel? Будь ласка. Вам подобається, щоб панель Switch Panel знаходилася зліва від штурвала? Немає нічого простішого. За допомогою зручних кріпильних пристроїв можна створити будь-яку конфігурацію системи керування польотами. Дайте волю своїй уяві!

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Тип підключення Дротовий
Сумісні платформи Windows
Призначення Для ПК
Бампери RB/LB Немає
Тригери RT/LT Немає
Стіки Hat Switch Немає
Вібрація Немає
Сенсорна панель Немає
Код виробника L945-000011
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Розміри та вага
Вага 0.419 кг
Розміри 28.2 x 8.4 x 5.5 см

Відгуки покупців

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!
Геймпад Logitech G Saitek Pro Flight Radio Panel Usb Ww Flight Radio Panel L945-000011
6 169 ₴