Немає в наявності

Геймпад Logitech G Saitek Pro Flight Switch Panel Usb Ww Flight Switch Panel L945-000012

Код: т58962
3 999 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Безліч можливостей керування повітряним судном

Панель Flight Switch Panel із професійної лінійки від компанії Saitek значно розширює кількість елементів керування під час моделювання польотів. Її можна використовувати зі штурвалом Flight Yoke від Logitech G або легко встановити на столі. За бажанням панель можна включити до складу системи пілотування, обладнаної на розсуд гравця. За допомогою цього компактного пристрою можна керувати роботою шасі та посадковими вогнями, регулювати потужність двигуна та відстежувати інші важливі показники роботи повітряного судна.

П'ятипозиційний перемикач для керування системою запалювання

Запускайте двигуни літака! На панелі Switch Panel є багато елементів керування. Зокрема, вона має п'ятипозиційний поворотний перемикач, за допомогою якого можна керувати окремими індукторами в системі запалення літака. Перемикач у положенні R та L активує індуктор у кожному відповідному двигуні (правому та лівому), у положенні BOTH/ALL - включає всі індуктори, а в положенні START - запускає двигун. Після запуску двигуни та індуктори працюють в унісон, забезпечуючи правильний процес запалювання.

Реалістичне управління шасі

Зі світлодіодними індикаторами. Піднімайте або опускайте шасі одним рухом спеціального важеля. Зручно розташовані світлодіодні індикатори вказують на стан шасі (у симуляторах FSX і Prepar3D). Тепер можна оцінити положення шасі, кинувши один погляд на панель Switch Panel.

Вкажіть оптимальні умови польоту

Модульна конструкція та взаємозамінність. Ряд панелей Logitech G можна розташувати одна над одною або паралельно. Бажаєте, щоб панель Radio Panel розміщувалася над багатофункціональною панеллю Multi Panel? Будь ласка. Вам подобається, щоб панель Switch Panel була ліворуч від штурвала? Немає нічого простішого. За допомогою зручних кріпильних пристроїв можна створити будь-яку конфігурацію системи керування польотами. Дайте волю своїй уяві!

Простота встановлення

Тут реалізовано всі переваги технології Plug-and-play. Приладова панель сумісна з ОС Windows 7, 8.1 і 10. Після швидкого встановлення невеликого модуля, що підключається зі сторінки підтримки, вона інтегрується з встановлюваним на ПК програмним забезпеченням для обраних моделей симуляторів, наприклад FSX - Flight Simulator X, X-Plane 10 і Prepar3D.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Тип підключення Дротовий
Призначення Для ПК
Кількість кнопок 13
Код виробника L945-000012
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Розміри та вага
Вага 549 г
Розміри 28,2 х 6,3 х 8,4 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Геймпад Logitech G Saitek Pro Flight Switch Panel Usb Ww Flight Switch Panel L945-000012
3 999 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари