Немає в наявності

Геймпад Logitech G Saitek Pro Flight Yoke System Usb - Flight System Yoke L945-000004

Код: т58957
7 849 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Відчуйте себе справжнім льотчиком

Пропонований комплект для керування польотами складається зі штурвала та блоку важелів, які майже неможливо відрізнити від справжніх. Тепер вам вирішувати, комерційні це авіалінії або приватний літак і хто ви - льотчик або ас. Розвивайте м'язову пам'ять — відчуйте, наскільки точно літак реагує на ваш рух. Комплект, що складається зі штурвалу Flight Yoke System від Logitech G та блоку важелів Throttle Quadrant, забезпечує повноцінний рух п'ятьма осями. Міцний вал з нержавіючої сталі дозволяє надійно керувати кермом висоти та елеронами. Доступні 25 кнопок і положень перемикачів, що повністю програмуються. Штурвал грає величезну роль симуляторах польотів. Він є частиною цілісної збалансованої системи, компоненти якої є окремими взаємозамінними модулями.

Штурвал професійного класу

Вал виконаний зі сталі та встановлений на прецизійних підшипниках. На відміну від ряду інших представлених на ринку моделей, штурвал від Logitech G кріпиться до осі, що є міцним стрижнем з нержавіючої сталі з прецизійними підшипниками. Коштом цього забезпечується плавне впевнене керування елеронами та кермом висоти. Незалежно від напрямку польоту – вперед чи назад, вправо чи вліво, вгору чи вниз – всі елементи управління розташовані у вас під рукою. Бортовий секундомір буде корисним, якщо вам важливо відстежувати час у польоті. А якщо на ПК зайняті всі USB-порти, додаткове обладнання для авіасимуляторів від Logitech G можна підключити через вузол вбудованого USB-концентратора.

Throttle Quadrant – блок важелів для справжніх професіоналів

Важелі оснащені знімними накладками, а найголовніше - їх можна програмувати. Штурвали Flight Yoke System поставляються в комплекті із блоком важелів Throttle Quadrant. Також для максимально точного та достовірного керування багатомоторними літаками до них можна підключити додаткові блоки важелів Throttle Quadrant, які продаються окремо. Всі важелі є повністю програмованими, а знімні руків'я дають гравцеві можливість на власний розсуд настроювати управління тягою, положення закрилків, роботу висотного коректора або крок гвинта в будь-якій комбінації. Все, що потрібно, – це ефективно скомбінувати важелі та призначити їм команди в улюбленій грі. Фіксатори положення важелів (фізичні маркери, що спрацьовують при виконанні певної дії) спрощують управління холостим ходом та реверсом тяги повітряного судна. 

75 програмованих параметрів

У комплект постачання входить програмне забезпечення для налаштування

За допомогою 25 кнопок та положень штурвала та блоку важелів ви зможете налаштувати елементи керування у точній відповідності до своїх запитів. Для програмування параметрів завантажте драйвери та програмне забезпечення та запустіть процес налаштування користувача. На штурвалі є трипозиційний перемикач, що дозволяє швидко і легко вибрати один із трьох готових профілів, а загальна кількість користувачів управління становить 75. 

Надійне регульоване кріплення

Крім обладнання в комплект постачання входять надійні монтажні пристрої. На штурвалі Flight Yoke та блоці важелів Throttle Quadrant від Logitech G є регульовані затискачі, тому комплект завжди можна встановити так, як вам зручно. Розміщуйте пристрої на власний розсуд: хочете - встановіть посеред столу, а хочете - закріпіть на краю стільниці. 

Використовуйте модульні конструкції, щоб обладнати кабіну пілота на свій смак

Пристрій можна використовувати не лише окремо, а і як частину комплексної системи. Штурвал Flight Yoke System від Logitech G сумісний із безліччю пристроїв для керування віртуальними польотами. Це дозволяє створити практично необмежену кількість варіантів конфігурації. Всі панелі приладів можна розташувати одну поверх іншої або поруч. Висотомір над компасом, варіометр ліворуч від бортового пеленгатора... Словом, вибір за вами. З комплектом для авіасимуляторів поставляються зручні та міцні кріпильні пристрої. Частина призначена для кріплення штурвала і блоку важелів до столу. 

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Тип підключення Дротовий
Сумісні платформи Windows
Призначення Для ПК
Бампери RB/LB Немає
Тригери RT/LT Немає
Стіки Hat Switch Немає
Вібрація Немає
Сенсорна панель Немає
Кількість кнопок 11
Код виробника L945-000004
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Розміри та вага
Вага Штурвал 2094 г
Розміри Штурвал 38–46,4 х 31 х 18,5 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Геймпад Logitech G Saitek Pro Flight Yoke System Usb - Flight System Yoke L945-000004
7 849 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари