Немає в наявності

Геймпад Logitech G Saitek X52 Flight Control System Usb - X52 Flight Control System L945-000006

Код: т58954
7 499 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Logitech G Saitek X52

Відчуйте себе пілотом

Система X52 точно моделює керування польотом. Для швидкого доступу до 105 програмованих команд служить багатофункціональний РК-дисплей. Сформуйте програму польоту, скориставшись функцією встановлення часу та таймера. Розміри ручки можна відрегулювати під будь-яку руку, що забезпечує максимальний комфорт під час тривалих перельотів. 

РК-дисплей та підсвічування кнопок

Реалістичне підсвічування

Завдяки підсвічуванню основних кнопок на джойстику та важелі ви швидко виконаєте потрібні дії та заощадите час. Удосконалений РК-дисплей із регульованою яскравістю дозволяє швидко переглядати команди, призначені кнопкам. 

Пружинний центровий механізм

Постійна жорсткість пружин

Завдяки високоточному механізму, що центрує, руків'я легко повертається в нейтральне положення, як тільки ви її відпустите. Безконтактна технологія пересування по осях X та Y розширює можливості керування та гарантує високу надійність пристрою. 

Важіль керування двигуном з поступальним ходом та регулюванням натягу

Фіксатори положення та диск для регулювання опору

Поступальний рух важеля забезпечує покращений відгук повітряного судна. Фіксатори положення (фізичні маркери, що спрацьовують при виконанні певної дії) спрощують керування холостим ходом, форсажем та реверсом тяги. Ще одним налаштованим компонентом X52 є диск регулювання натягу, за допомогою якого можна змінити опір важеля за умовами польоту.

Виконання поворотів у всіх площинах та кермовий замок

Можливість блокування руків'я у центральному положенні

Поворотне кермо надає додаткові можливості для пілотування повітряного судна. Якщо ви віддаєте перевагу більш традиційному керуванню, можна за допомогою перемикача рульового замку заблокувати можливість поворотів і повернутися до переміщення по осях X та Y. Останнє – ідеальний варіант для використання з педалями Logitech G Flight Rudder Pedals (продаються окремо).

Удосконалена система захоплення з можливістю регулювання

Продумана ергономіка

П'ятипозиційна система регулювання дозволяє адаптувати руків'я до особливостей захоплення та розмірів долоні кожного користувача. А для максимального комфорту під час тривалих перельотів на джойстиковому руків'ї є ергономічні заглиблення для пальців.

Ефективні засоби програмування

Три режими

За допомогою програм, доступних для завантаження, можна створювати профілі для космічних і авіаційних симуляторів. Налаштування для трьох режимів та перемикач для мізинця забезпечують розширені можливості програмування, дозволяючи ще більш точно управляти всіма 7 осями, 3 позиційними перемикачами, мікроджойстиком для команд миші та 19 програмованими кнопками. 

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Тип підключення Дротовий
Призначення Для ПК
Кількість кнопок 19
Код виробника L945-000006
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Розміри та вага
Вага Джойстик 1033 г, Важіль управління 728 г
Розміри Джойстик 17 х 17 х 27,8 см, Важіль управління 17 х 17 х 19 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Геймпад Logitech G Saitek X52 Flight Control System Usb - X52 Flight Control System L945-000006
7 499 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари