Немає в наявності

Геймпад Logitech G Saitek X52 Pro Flight Control System Usb - X52 Pro Flight Control System L945-000

Код: т58955
9 999 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

НАЙКРАЩА ТАКТИКА ВЕДЕННЯ БОЮ X52

Professional H.O.T.A.S. - Це повністю інтегрована система управління польотами, яка складається з джойстика та важеля управління двигуном. Основна мета розробки — задовольнити та передбачити вимоги найкращих гравців у жанрах авіаційних та космічних стимуляторів.

X52 Professional є наступником популярної моделі X52. Характеристики комплекту X52, який завоював велике визнання серед геймерів, суттєво перероблено та доповнено. Але це ще не все. Удосконалений багатофункціональний РК-екран відображає ігрові дані в режимі реального часу. Новий високоточний центруючий механізм має дві пружини, а «чашка» конічної форми виконана з металу. Повністю оновлений дизайн та деталі, виготовлені із найкращих матеріалів, подарують вам незабутні відчуття від польоту.

РК-дисплей та підсвічування кнопок

Реалістичне підсвічування

Завдяки підсвічуванню основних кнопок на джойстику та важелі ви швидко виконаєте потрібні дії та заощадите час. Удосконалений РК-дисплей із регульованою яскравістю дозволяє швидко переглядати команди, призначені кнопкам. 

Пружинний центровий механізм

Постійна жорсткість пружин

Завдяки високоточному механізму, що центрує, руків'я легко повертається в нейтральне положення, як тільки ви її відпустите. Безконтактна технологія пересування по осях X та Y розширює можливості керування та гарантує високу надійність пристрою. 

Важіль керування двигуном з поступальним ходом та регулюванням натягу

Фіксатори положення та диск для регулювання опору

Поступальний рух важеля забезпечує покращений відгук повітряного судна. Фіксатори положення (фізичні маркери, що спрацьовують при виконанні певної дії) спрощують керування холостим ходом, форсажем та реверсом тяги. Ще одним налаштованим компонентом X52 є диск регулювання натягу, за допомогою якого можна змінити опір важеля за умовами польоту.

Виконання поворотів у всіх площинах та кермовий замок

Можливість блокування руків'я у центральному положенні

Поворотне кермо надає додаткові можливості для пілотування повітряного судна. Якщо ви віддаєте перевагу більш традиційному керуванню, можна за допомогою перемикача рульового замку заблокувати можливість поворотів і повернутися до переміщення по осях X та Y. Останнє – ідеальний варіант для використання з педалями Logitech G Flight Rudder Pedals (продаються окремо).

Удосконалена система захоплення з можливістю регулювання

Продумана ергономіка

П'ятипозиційна система регулювання дозволяє адаптувати руків'я до особливостей захоплення та розмірів долоні кожного користувача. А для максимального комфорту під час тривалих перельотів на джойстиковому руків'ї є ергономічні заглиблення для пальців.

Ефективні засоби програмування

Три режими

За допомогою програм, доступних для завантаження, можна створювати профілі для космічних і авіаційних симуляторів. Налаштування для трьох режимів та перемикач для мізинця забезпечують розширені можливості програмування, дозволяючи ще більш точно управляти всіма 7 осями, 3 позиційними перемикачами, мікроджойстиком для команд миші та 19 програмованими кнопками. 

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Тип підключення Дротовий
Призначення Для ПК
Код виробника L945-000003
Гарантія 6 місяців
Колір Чорний
Розміри та вага
Вага Джойстик 905 г, Важіль управління 728 г
Розміри Джойстик 17 х 17 х 27,8 см, Важіль управління 17 х 17 х 19 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Геймпад Logitech G Saitek X52 Pro Flight Control System Usb - X52 Pro Flight Control System L945-000
9 999 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари