В наявності

Геймпад Logitech G X56 Hotas Rgb Throttle And Stick Simulation Controller Usb - X56 For L945-000059

Код: т58956
info
11 969 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

СУЧАСНА СИСТЕМА ДЛЯ БЕЗПРОГРИШКОГО ВЕДЕННЯ БОЮ

Logitech G представляє новий набір маніпуляторів X56 H.O.T.A.S. Його гідно оцінять любителі ігор віртуальної реальності, а також жанру космічних симуляторів, що відновлюється останнім часом. Це яскравий приклад чудової керованості. Серед переваг моделі - аналогові міні-джойстики, повноспектральне RGB-підсвічування, 16-бітна система контролю над елеронами та кермом висоти, 189 програмованих елементів керування та багато іншого.

Оновлений комплект X56 відрізняється лаконічним чорно-сірим дизайном та оптимізованою конструкцією, яка була покращена відповідно до відгуків учасників спільноти. Комплект гідно оцінять гравці будь-якого рівня — від любителів, які віддають перевагу підключенню Plug-and-Play, до професіоналів, яким необхідне точне налаштування симулятора.

ШІСТЬ СТУПЕНІВ СВОБОДИ

У сучасних космічних симуляторах фізичні характеристики корабля динамічніші, а управління набагато складніше. Елементи управління їм істотно від традиційних систем моделювання польотів. 6DoF - це шість ступенів свободи - тангаж, крен, нишпорення, рух назад, вперед, вгору, вниз, вправо і вліво. Під час гри необхідно контролювати всі маневри та рухи корабля. Модель X56 оснащена унікальними аналоговими міні-джойстиками для зручності руху у будь-якому напрямку. Вони забезпечують гравцю чотири додаткові осі управління, а також можуть використовуватись як кнопки.

ПІДСВІТКА BRILLIANT RGB

Будь то в розпал героїчної битви або при посадці на космічну станцію, з X56 ви повністю поринете в атмосферу гри. Незабутні враження вам гарантовано! Налаштуйте повноспектральне RGB-підсвічування за своїм смаком, використовуючи програмне забезпечення з великим набором функцій.

РЕГУЛОВАНА ТОЧНІСТЬ

Завдяки 16-бітній системі контролю над елеронами та кермом висоти, що має у своєму арсеналі безконтактні датчики з ефектом Холла, а також пружинному механізму з регульованим натягом, X56 забезпечує безпрецедентну керованість та реактивність літального апарату. Для додаткового налаштування передбачено чотири пружини різного натягу. Якщо потрібно, пружини взагалі можна використовувати.

ДВА НЕЗАЛЕЖНІ СПАРЕНІ ВАЖЕЛІ

Два інноваційних спарених важеля ідеально підходять для управління космічними та авіаційними суднами з двома двигунами. І абсолютно незамінні в бою, якщо один із двигунів вийде з ладу. Відрегулюйте тертя для переміщення кожного важеля. А якщо ваше судно оснащене одним двигуном, фіксатор дросельної заслінки може зв'язати обидва дроселі, що зробить керування польотом максимально ефективним.

БІЛЬШЕ 189 ПРОГРАМУВАНИХ ЕЛЕМЕНТІВ УПРАВЛІННЯ

Можливість налаштування всіх 13 осей, 5 перемикачів та 31 програмованої кнопки у трьох режимах. Можна встановити зони нечутливості та криві відгуки для точного налаштування осей. Призначайте будь-якій кнопці будь-яку кількість команд у симуляторі, наприклад форсаж, включення гіпердвигуна (FSD), захоплення мети та ведення вогню з безлічі знарядь. Крім того, програмне забезпечення дозволяє надавати X56 ряд функцій миші та клавіатури - як простих, що вимагають натискання однієї клавіші, так і складних, наприклад команд із заданим часом і макросів.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Тип підключення Дротовий
Призначення Для ПК
Код виробника L945-000059
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Розміри та вага
Вага Джойстик 1123 г, Важіль керування 1156 г
Розміри Джойстик 18,5 х 22,5 х 26,6 см, Важіль керування 18,5 х 22,5 х 17 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Геймпад Logitech G X56 Hotas Rgb Throttle And Stick Simulation Controller Usb - X56 For L945-000059
11 969 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари