В наявності

Геймпад Logitech G923 Racing Wheel And Pedals For Xbox One And Pc Usb - Ms Eu L941-000158

Код: т58953
17 929 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

ДІЗНАЙТЕСЯ МАЙБУТНЄ ГОНОЧНИХ ЗМАГАНЬ УЖЕ СЬОГОДНІ

Представляємо спортивні керма нового покоління. Завдяки модернізації відзначений нагородами дизайн Logitech G забезпечує взаємодію з фізичним двигуном гри та максимально реалістичну симуляцію водіння. Відчуйте роботу поршневого насоса та хрускіт гравію, а також кожне переміщення, рух у заносі або крутому повороті.

СИМУЛЯТОР TRUEFORCE НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Наша інноваційна технологія забезпечує максимально реалістичний зворотний зв'язок із зусиллям в режимі реального часу за рахунок безпосередньої взаємодії з фізичним двигуном гри. Крім того, ми суттєво розширили діапазон частот зворотного зв'язку, щоб досягти максимальної деталізації та реалістичності порівняно з моделями попередніх поколінь.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДВИГУНОМ ІЗ ЗАМКНУТИМ ЗВОРОТНИМ ЗВ'ЯЗКОМ

Правильно розрахована сила струму забезпечує потрібний момент, що крутить. Удосконалена мікропрограма G923 повністю керує струмом, який проходить через двигуни, що обертають, безперервно регулюючи напругу відповідно до результатів, отриманих на основі фізичних параметрів гри. Не зупиняйтесь на стандартних налаштуваннях G923! Оцініть точність наведення на ціль та максимально реалістичну симуляцію.

ДОДАТКОВЕ ЗЧЕПЛЕННЯ. МЕНШЕ ВИКИДІВ

Програмоване подвійне зчеплення, що імітує цю систему допомоги при запуску гоночного автомобіля, дозволяє стартувати точніше і швидше, ніж будь-коли раніше.

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ГОНОК

Вдосконалений класичний дизайн. Завдяки новій колірній гамі, першокласному шліфованому металу, автомобільному шкіряному покриттю та педалям з полірованої сталі ігрове кермо G923 не відрізнити від сьогодення. Форма відповідає наповненню – оцініть переваги вбудованого маркера центрального положення та дискового регулятора. Удосконалення вованого педаля гальма Більше відгуку, підвищена точність. Удосконалена пружина імітує роботу гальмівної системи, що реагує на силу натискання. Це створює відчуття повної реалістичності гоночного процесу. Керування можна зробити зручнішим, помінявши місцями накладки педалей і полегшивши тим самим перегазування.

ЗАВАНТАЖИТЕСЯ В АТМОСФЕРУ ЕКСТРЕМАЛЬНОГО ВОЖДЕННЯ

Щоб повною мірою насолодитися симуляторами перегонів, потрібно скористатися реалістичним перемикачем швидкостей. 6-швидкісний перемикач з Н-подібною схемою вибору передач Driving Force відрізняється коротким ходом важеля та оснащений натискним механізмом увімкнення заднього ходу. Ця розробка компанії Logitech G подарує гравцям безліч незабутніх вражень.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Модель консолі Xbox One
Призначення Для ПК
Код виробника L941-000158
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний
Технічні характеристики
Тип підключення Дротовий
Розміри та вага
Вага 2.25 кг
Розміри руль 27 х 26 х 27.8 см, педалі 16.7 х 42.85 х 31.1 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Геймпад Logitech G923 Racing Wheel And Pedals For Xbox One And Pc Usb - Ms Eu L941-000158
17 929 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари