Немає в наявності

Геймпад Logitech Joystick Extreme 3D Pro L942-000031

Код: т58949
2 239 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

ВИСОКА ТОЧНІСТЬ РОБОТИ ПОВОРОТНОГО РУКІВ’Я

Головне — зручність для рук. Дослідження показали, що при складних польотах найважливіше інтуїція та час реакції. Щоб допомогти пілотам, хлопці з нашої лабораторії розробили спеціальне поворотне руків’я керування кермом напряму для джойстика Extreme 3D Pro, яка дозволяє забезпечити невимушене керування однією рукою при компактних розмірах пристрою.

12 ПРОГРАМОВАНИХ КНОПОК

Налаштуйте свій бойовий комплекс. З джойстиком Extreme 3D Pro всі команди будуть у вас під рукою і саме там, де ви хочете, щоб можна було не відривати очей від лінії горизонту. Кожну програмовану кнопку можна налаштувати для виконання простих одиночних команд або складних макросів з вмістом декількох натискань клавіш, подій миші та інших елементів.

8-ПОЗИЦІЙНИЙ ПЕРЕМИКАЧ

Задіюйте великий палець. Швидко та легко перемикайтеся з огляду місця бою на зброю та інші елементи. 8-позиційний перемикач призначений для точного розпізнавання спеціальних команд, характерних для авіасимуляторів.

СПУСКОВИЙ КУРОК ДЛЯ ШКВАЛЬНОГО ВОГНЮ

Захопіть ціль і дайте собі волю. Натискати на спусковий курок Extreme 3D Pro можна так швидко, як хочеться або потрібно. Будьте впевнені, що кожен рух пальця буде розпізнано і жоден постріл не буде пропущений.

ЗРУЧНЕ ЗАХОПЛЕННЯ РУКІВ’Я

Насолоджуйтесь польотом. Навіть після багатьох годин гри ви не відчуєте дискомфорту, виконуючи завдання одне за іншим і збиваючи все більше противників. Витончені контури немов підлаштовуються під форму вашої руки, забезпечуючи комфорт для багатогодинних польотів.

СТІЙКА МАСИВНА ПІДСТАВКА

Знає своє місце. Велике дослідження показало, що рух джойстика по всьому столу у важливі моменти гри шкодить ефективності. Потужна підставка стійко стоятиме на столі, не нахиляючись і не перекидаючись, як би активно ви не грали.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Тип підключення Дротовий
Призначення Для ПК
Кількість кнопок 12
Код виробника L942-000031
Гарантія 12 місяців
Колір Чорний

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Геймпад Logitech Joystick Extreme 3D Pro L942-000031
2 239 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари