В наявності

Гіроскутер Like.Bike Mini Pro+ (black)

Код: т38594
13 499 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Блокування від викрадення

Додаток Like.Bike дозволяє дистанційно блокувати ваш пристрій. Після цього, якщо хтось спробує взяти без дозволу гіроскутер, він почне вібрувати та подавати звукові сигнали. Якщо на цей момент ви перебуваєте в зоні досяжності сигналу Bluetooth, ваш смартфон також почне вібрувати.

Автоматична система відключення

Після того, як ви вмикаєте гіроскутер, але не використовуєте його протягом 10 хвилин, гіроскутер вимикається автоматично. Автоматичне відключення відбувається також, якщо гіроскутер знаходиться в перевернутому стані понад 5 хвилин.

Наочна система індикаторів

Миготливий індикатор гіроскутера демонструє активність сигналу Bluetooth. Рівне світло індикатора сигналізує про те, що пристрій під'єднано до смартфону. Індикатор обмеження швидкості вкаже на наявність обмеження в налаштуваннях транспортного засобу.

Розумний акумулятор Like.Bike Mini Pro+

Ємність акумулятора Like.Bike - 235 Втгод. Заряду акумулятора вистачає на дистанцію до 22 км. Якщо заряд акумулятора гіроскутера опускається нижче 20%, індикатор акумулятора блимає, що свідчить про необхідність підзарядки. Додаток визначає точний рівень заряду батареї та відстань, яку ще може пройти гіроскутер. Якщо рівень акумулятора опускається нижче 30% гіроскутер зменшує швидкість, а якщо заряд нижче 10%, ви почуєте звуковий сигнал, та гіроскутер зменшить швидкість до 7 км / год. Термін зарядки акумулятора - 4 години.

Потужний та з високою прохідністю

Like.Bike оснащено двома моторами з максимальною потужністю 350 Вт. Він здатен розганятися до 16 км / год та підніматися на гірку з кутом нахилу до 15 °. Ультралегка вага пристрою всього 12.8 кілограмів - це споряджена маса нового гіроскутера, щоб розвинути максимальну швидкість.

 

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Like.Bike
Колір Чорний
Призначення Для дітей
Додаток для смартфону Так
Технічні характеристики
Тривалість зарядки до 4 годин
Максимальна швидкість до 16 км/год
Ємність батареї 235 Вт/год
Потужність мотора 700 Вт
Додаткові характеристики
Допустиме навантаження 85 кг
Bluetooth колонка Так
Підсвічування Так
Запас ходу до 22 км
Розміри та вага
Вага 12,8 кг

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Гіроскутер Like.Bike Mini Pro+ (black)
13 499 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари