В наявності

Хаб управління Aqara Hub M2

Код: т56342
2 899 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Домашня система автоматизації

Aqara Hub M2 - найкращий хаб для перетворення вашого будинку в справжню систему домашньої автоматизації, з такими перевагами, як максимальна безпека, широка сумісність та можливість підключення через Wi-Fi та Zigbee.

З Aqara Hub M2 можна підключати до 128 пристроїв (при використанні додаткових ретрансляторів для посилення сигналу), незалежно від їх системи підключення.

Декілька способів підключення

Ця модель має потрійну можливість бездротового підключення, тому що ви можете підключити її через дводіапазонний Wi-Fi, Bluetooth та Zigbee 3.0. Також Aqara M2 має вхід для підключення мережевого кабелю RJ45.

Це та модель, якою ви також можете керувати голосом, вона сумісна з Google HomeKit.

Подвійна антена Wi-Fi

Щоб забезпечити найкраще можливе бездротове з'єднання десятків датчиків та контролерів, шлюз Aqara M2 обладнаний антеною Wi-Fi MIMO 2x2.

Управління на 360° та динамік

Оскільки це одна з найкращих та найсучасніших моделей, яку ви знайдете, вона має інфрачервоне керування на 360°, а також підтримку керування голосом за допомогою Apple Siri, Amazon Alexa, Google Assistant тощо. Так що ви можете контролювати все якнайкраще.

Більше того, ви можете використовувати його не тільки як концентратор, але й інші функції, такі як сигналізація та оповіщення про безпеку.

Характеристики

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Хаб управління Aqara Hub M2
2 899 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари