white_menu copy
0

HUAWEI P30 lite

48 Мп потрійна ультраширококутна камера зі штучним інтелектом

Виняткова чіткість

Побач світ у всіх деталях з найвищою в індустрії роздільною здатністю.2 Основна камера HUAWEI P30 lite дає змогу робити яскравіші фото, а найдрібніші деталі залишаються чіткими.

Максимальне збільшення

Технологія збільшення зображення без втрати якості від HUAWEI дозволяє використовувати сенсор 48 Мп як об'єктив з оптичним збільшенням. Ви зможете робити неймовірні фото на великій відстані, які можна порівняти зі знімками, зробленими із 2-кратним оптичним зумом.

Ширший погляд. Більші можливості

Розширюйте ваші горизонти за допомогою об’єктива з ультрашироким кутом огляду в 120 градусів3 від HUAWEI P30 lite та робіть приголомшливі знімки широких пейзажів, що не випускають нічого з поля зору. Знімайте без обмежень.

Ваш інтелектуальний асистент

Відчуйте новий рівень якості ваших фото із технологією розпізнавання сцен на основі штучного інтелекту. Фронтальна камера HUAWEI P30 lite в режимі реального часу може розрізнити понад 8 сцен, а основна камера - аж 22 різних сюжета. Такі налаштування, як колір, освітлення та контраст, коригуються автоматично, щоби ви могли створювати приголомшливі фото.

Вражаючий дисплей

Побачте і зробіть більше з новим дисплеєм HUAWEI P30 lite із краплевидним вирізом. Великий, яскравий та надзвичайно привабливий Full HD екран діагоналлю 6.15 дюйма з краплевидним вирізом — це чудове полотно для того, щоби наповнити своє життя яскравими барвами. Крім того, екран був сертифікований компанією TÜV Rheinland як комфотний та безпечний для очей.

Витончений дизайн

Стильний та ергономічний, HUAWEI P30 lite комфортно тримати у долоні. Заокруглений скляний корпус створений для зручного використання пристрою однією рукою. Він випускається в трьох кольорових гамах, одна з яких — унікальний градієнт, що переливається.

Більше місця

Доступна пам’ять: 4 ГБ + 128 ГБ
Збільшена оперативна та вбудована пам’ять HUAWEI P30 lite означає, що у вас з’явиться більше місця для розміщення речей, які ви любите. Насолоджуйтеся більшою гнучкістю пристрою завдяки наявності місця для зберігання контенту або файлів, які ви використовуєте щодня.

Батарея, що працює довше

Не дозволяйте батареї сповільнювати ваш рух. Завдяки функції швидкого заряджання 9В/2А від HUAWEI потужна батарея ємністю 3 340 мА*г5 заряджається швидше, працює довше і дає вам можливість встигати за шаленим ритмом життя. Дивіться відео, грайте в ігри та відвідуйте улюблені інтернет-сторінки впродовж цілого дня — ніщо не зупинить вас із HUAWEI P30 lite

Ігри на новому рівні

На старт! Увага! Руш! Революційна технологія прискорення графіки GPU TURBO 2.0 покращує продуктивність для захопливих вражень від ігрового процесу. Це мобільний пристрій, що змінює правила гри.

Світ на кінчиках пальців

Пізнавати світ ще ніколи не було настільки легко. Технологія HiVision7 на основі штучного інтелекту від HUAWEI перетворює ваш телефон на розумного помічника. Просто скануйте відповідні об'єкти і відкривайте перед собою світ нових можливостей.

Робіть відкриття на ходу

HUAWEI P30 lite використовує технологію штучного інтелекту для автоматичного розпізнавання об'єктів навколо вас, наприклад, домашніх улюбленців, квітів тощо. Ви навіть можете визначити енергетичну цінність продуктів. Корисний інструмент для допитливого дослідника.

Почувайтеся скрізь як вдома

Переклад у режимі доповненої реальності з використанням розумного помічника HiVision руйнує мовні бар’єри та перетворює подорожі на просту і приємну справу. Скануйте потрібні об'єкти, щоб перекладати з іноземної мови8 у режимі реального часу абсолютно все — від дорожніх знаків до меню в ресторані. Ви будете готові до будь-якої ситуації.

Побачив. Відсканував. Купив.

Робіть покупки будь-де та будь-коли з розумним помічником HiVision. Просто відскануйте необхідний предмет, і наша технологія на базі штучного інтелекту знайде його в мережі Інтернет, що дасть вам змогу швидше й зручніше його придбати.

Зробіть кожен дзвінок веселішим

Кожен дзвінок стане більш цікавим завдяки індивідуальним відео-рінгтонам. HUAWEI P30 lite дає вам можливість встановити відео у якості рінгтону для різних контактів. Хай почнуться веселощі!

Київ
Київська область область
Арциз
Одеська область область
Бахмут
Донецька область область
Бровари
Київська область область
Васильків
Київська область область
Велика Михайлівка
Одеська область область
Додайте інше місто...
Київ
Київська область область
Арциз
Одеська область область
Бахмут
Донецька область область
Бровари
Київська область область
Васильків
Київська область область
Велика Михайлівка
Одеська область область
Додайте інше місто...