В наявності

Обігрівач інфрачервоний WetAir WCFH-4020

Код: т47440
1 599 ₴
Доставка в

 • Про товар
 • Характеристики
 • Відгуки

Про товар

Інфрачервоний обігрівач - це сучасне джерело м'якого і комфортного тепла, призначеного для основного і додаткового обігріву будівель і приміщень. Конвектори зручні у користуванні. Вони екологічно чисті і здатні забезпечити високий рівень затишку і комфорту в будь-якому приміщенні. Вони працюють безшумно і не вимагають особливої установки або монтажних робіт.

Обігрівачі призначені для основного, додаткового та місцевого обігріву промислових, виробничих, складських, виставкових та аналогічних приміщень (підприємства торгівлі, громадського харчування, гаражі, ангари, підприємства агропромислового комплексу, спортзали тощо). При застосуванні в дитячих установах, будинках і квартирах - тільки в якості додаткового обігріву.

Інфрачервоне випромінювання проходить крізь повітря і обігріває предмети, стіни і підлогу приміщення, від яких, в свою чергу, нагрівається повітря. Нагріте повітря, піднімаючись до стелі, поступово остигає, при цьому на рівні голови людини, що стоїть температура повітря виявляється на 1-2 ° С нижче температури підлоги.

На відміну від систем конвективного опалення (тепловентилятори, електро радіатори, стаціонарні батареї), при використанні яких, спочатку нагрівається повітря по всьому об'єму приміщення, а від нього предмети і тіла знаходяться в ньому, система променистого опалення, застосована в даних обігрівачах, має ряд переваг :

 • більш низька температура повітря в приміщенні, при комфортній
 • температурі на поверхні предметів, підлоги, стін, створює ефект свіжості - повітря не висушується
 • економія електроенергії
 • нижча конвекція (тепловий рух обсягів повітря) знижує кількість пилу, що піднімається з підлоги


Особливості

Серед основних переваг даного приладу можна виділити:

 • Інфрачервоний обігрівач відрізняється безшумною роботою і не вимагає особливої технічної підготовки при виконанні монтажу.
 • Завдяки системі обертання, прилад може обертатися з боку в бік і тим самим, значно збільшувати площу обігріву в рази.
 • Регулювання температури. У WCFH-4020 є ступінчастий регулятор потужності, який дозволяє підтримувати оптимальну температуру за рахунок різної потужності 400/1000Вт.
 • Закритий нагрівальний елемент. Завдяки закритому ламповому ТЕНу з карбоновою ниткою практично нівелюється спалювання повітря, збільшується тепловіддача, а так само підвищується довговічність приладу. Карбонова нитка славиться своєю довговічність і неймовірною енергоефективністю.
 • Безпека у використанні. Для забезпечення повного захисту користувача від отримання травм, а також захисту внутрішніх компонентів пристрою від пошкоджень, в інфрачервоних обігрівачах передбачена система безпеки. Вона складається з міцного алюмінієвого корпусу, ручки для перенесення і рамки. У пристрої так само встановлена система захисту від перекидання.
 • Зручність переміщення. Міняти місце розташування інфрачервоного обігрівача досить просто. Для цього в пристрої передбачена спеціальна ручка. Перенести інфрачервоний обігрівач з одного приміщення в інше не складе проблеми, адже він відрізняється компактними габаритами і невеликою вагою.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд WetAir
Категорія товару Обігрівачі
Колір Black
Тип обігрівача Інфрачервоний плівковий обігрівач
Монтаж Підлоговий
Тип розміщення Вільне переміщення
Технічні характеристики
Потужність 1000 Вт
Тип нагрівального елемента Карбоновий
Додаткові характеристики
Керування Механічне
Захист Від перекидання, З вологозахистом
Оснащення Термостат
Гарантія 12 місяців
Розміри та вага
Вага 2,5 кг
Габарити 36 х 33 x 95 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Обігрівач інфрачервоний WetAir WCFH-4020
1 599 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари