Камера відеонагляду IMILAB Home Security Basic 360* White (CMSXJ16A)

Немає в наявності

Камера відеонагляду IMILAB Home Security Basic 360* White (CMSXJ16A)

ID ТОВАРУ: т35569
-14 %
1,399 ₴ 1,199 ₴ -14 %
Продавець: S-DIGIT
4.9 (24 оцінки)

Деталі товару

Повний контроль безпеки

IP камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera Basic (360 °) створена відомим популярним виробником, що використивує інноваційні технології та новітні стандарти у виробництві. Камера легко під’єднується до смартфонів, телевізорів, планшетів з 4.4 версією Android і вище, а також з 8.0 версією iOS і вище. Ви зможете контролювати все, що відбувається в будинку, офісі, забезпечуючи тим самим високу безпеку. Панорамний огляд на 360 градусів дозволяє не пропустити жодну деталь.

Переміщається вертикально та горизонтально

IP камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera Basic (360 °) має надійну, ергономічну та гнучку конструкцію. Модуль камери легко переміщується і в вертикальному, і в горизонтальному напрямку, чітко фіксуючи на відео все, що відбувається на ввіреній їй території. Її функціональність дозволяє використовувати одну камеру в приміщенні, не встановлюючи камери в різних кутах.

Зйомка високої якості

IP камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera Basic (360 °) здійснює якісне відеоспостереження. Ви зможете побачити на відео навіть найдрібніші деталі завдяки більш чіткому зображенню з відмінною деталізацією, відповідної Full HD якості. Це незамінна камера спостереження за дитиною, тому що оснащена функцією нічного бачення. Тобто ви зможете не хвилюватися за малюка у вечірній і нічний час. Також це дуже корисна особливість для охорони приміщень.

Виявляє та фіксує рух

IP камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera Basic (360 °) — це інтелектуальний гаджет, що дозволяє проводити відстеження та фіксацію всіх рухів і переміщень, що потрапляють в поле зору. Якщо камера спостереження виявила рух, то зможе показати точний час і місце, на якому зафіксувалося переміщення. При автоматичному спрацьовуванні детектора руху, відеокамера веде відеозапис перших 10 секунд і передає її на підключений пристрій.

Керуйте камерою з програми

IP камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera Basic (360 °) синхронізується з додатком Mi Home. Для управління та роботи досить просто встановити безкоштовний додаток на електронний девайс. Ви зможете спостерігати за дитиною з екрану смартфона, управляти камерою, наближаючи і віддаляючи зображення в режимі реального часу. Крім того, доступні налаштування оптимальних індивідуальних параметрів зйомки.

  • Колір White
  • Виробник Xiaomi
  • Сумісність з ОС Android, iOS
  • Роздільна здатність екрану, пікселів 1920x1080
  • Wi-Fi Є

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук