Немає в наявності

Камера відеонагляду IMILAB Home Security Basic 360* White (CMSXJ16A)

Код: т35569
1 099 ₴
Продавець:
S-DIGIT
4.9 (24 оцінки)
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Повний контроль безпеки

IP камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera Basic (360 °) створена відомим популярним виробником, що використивує інноваційні технології та новітні стандарти у виробництві. Камера легко під’єднується до смартфонів, телевізорів, планшетів з 4.4 версією Android і вище, а також з 8.0 версією iOS і вище. Ви зможете контролювати все, що відбувається в будинку, офісі, забезпечуючи тим самим високу безпеку. Панорамний огляд на 360 градусів дозволяє не пропустити жодну деталь.

Переміщається вертикально та горизонтально

IP камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera Basic (360 °) має надійну, ергономічну та гнучку конструкцію. Модуль камери легко переміщується і в вертикальному, і в горизонтальному напрямку, чітко фіксуючи на відео все, що відбувається на ввіреній їй території. Її функціональність дозволяє використовувати одну камеру в приміщенні, не встановлюючи камери в різних кутах.

Зйомка високої якості

IP камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera Basic (360 °) здійснює якісне відеоспостереження. Ви зможете побачити на відео навіть найдрібніші деталі завдяки більш чіткому зображенню з відмінною деталізацією, відповідної Full HD якості. Це незамінна камера спостереження за дитиною, тому що оснащена функцією нічного бачення. Тобто ви зможете не хвилюватися за малюка у вечірній і нічний час. Також це дуже корисна особливість для охорони приміщень.

Виявляє та фіксує рух

IP камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera Basic (360 °) — це інтелектуальний гаджет, що дозволяє проводити відстеження та фіксацію всіх рухів і переміщень, що потрапляють в поле зору. Якщо камера спостереження виявила рух, то зможе показати точний час і місце, на якому зафіксувалося переміщення. При автоматичному спрацьовуванні детектора руху, відеокамера веде відеозапис перших 10 секунд і передає її на підключений пристрій.

Керуйте камерою з програми

IP камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera Basic (360 °) синхронізується з додатком Mi Home. Для управління та роботи досить просто встановити безкоштовний додаток на електронний девайс. Ви зможете спостерігати за дитиною з екрану смартфона, управляти камерою, наближаючи і віддаляючи зображення в режимі реального часу. Крім того, доступні налаштування оптимальних індивідуальних параметрів зйомки.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Колір White
Робочі параметри
Сумісність з ОС Android, iOS
Wi-Fi Є
Параметри зйомки
Роздільна здатність екрану, пікселів 1920x1080

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Камера відеонагляду IMILAB Home Security Basic 360* White (CMSXJ16A)
1 099 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари