В наявності

Клавіатура + Миша бездротові Logitech Combo Mk270 L920-004518

Код: т58916
1 349 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Ваш улюблений бездротовий комплект

Бездротовий комплект MK270 складається зі зручної повнорозмірної клавіатури та компактної ергономічної миші. Спеціальні мультимедійні клавіші, цифрова панель та точне управління курсором зроблять вашу роботу значно простішою та приємнішою. А стійкий бездротовий зв'язок полегшить налаштування та заощадить місце на робочому столі. Не дивно, що це комплект такого типу! За даними незалежної статистики продажів (в одиницях), включаючи всі моделі бездротових комплектів MK270, на основних світових ринках, таких як Велика Британія, Німеччина, Індонезія, Канада, Китай, Республіка Корея, Росія, США, Тайвань, Туреччина, Франція, Швеція ( за період з листопада 2019 р. до листопада 2020 р.). Винятково каналом роздрібної торгівлі.

Повнорозмірна клавіатура

Зручна повнорозмірна клавіатура для ефективної роботи. Завдяки восьми зручним клавішам для керування мультимедіа ви зможете встигати більше за менший час, у тому числі запускати музику, працювати з мультимедійними файлами та регулювати гучність.

Зручна та компактна миша

Зручна конструкція повторює природні контури долоні, дозволяючи довго працювати, не втомлюючись. Ця компактна бездротова миша сподобається користувачам, які працюють як правою, так і лівою рукою. А завдяки плавному управлінню курсором миша зручна для навігації на більшості поверхонь.

Просто та без проводів

Стабільне та надійне бездротове підключення на частоті 2,4 ГГц з радіусом дії 10 м гарантує стійкий прийом сигналу та відсутність затримок. Радіус дії бездротового зв'язку залежить від навколишніх умов та комп'ютера, що використовується. А мініатюрний приймач USB не займає місця на робочому столі і може залишатися постійно підключеним до комп'ютера.

Надійність та довговічність

Компанія Logitech по праву вважається провідним світовим виробником клавіатур та мишей. Всі її пристрої відрізняються високою якістю і надійністю, і комплект MK270 зі звичною розкладкою, що продається в світі, не став винятком. За даними узагальненої незалежної статистики продажів мишей та клавіатур Logitech (в одиницях) на найважливіших світових ринках, у тому числі Великобританії, Німеччини, Індонезії, Канади, Китаю, Республіки Корея, Російської Федерації, США, Тайваню, Туреччини, Франції, Швеції (за період з липня 2019 р. до липня 2020 р.). Винятково каналом роздрібної торгівлі.

Працює та не ламається

Ця клавіатура має вологозахищену конструкцію. Протестовано за певних обмежень (попадання не більше 60 мл рідини). Не занурюйте клавіатуру в рідину, зносостійкі клавіші та стійкі ніжки для нахилу з регульованою висотою. Завдяки великому ресурсу батарей (36 місяців для клавіатури та 12 місяців для миші). Ресурс батареї для клавіатури та миші залежить від умов експлуатації та використовуваного комп'ютера, а також наявності вимикачів вам не доведеться часто змінювати елементи живлення.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Колір Чорний
Гарантія 12 місяців
Код виробника L920-004518
Додаткові характеристики
Сумісність з ОС Windows 10, 11 або пізнішої версії
Тип підключення Бездротовий
Кількість кнопок 112
Тип клавіатури Мембранна
Призначення клавіатури для настільних ПК
Інтерфейс підключення Радіоінтерфейс
Додаткові характеристики Радіус дії бездротового зв'язку: до 10 м
Розміри та вага
Висота, мм 149
Ширина, мм 441
Товщина, мм 18
Вага 498 г

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Клавіатура + Миша бездротові Logitech Combo Mk270 L920-004518
1 349 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари