Код активації ПЗ Defenx для OS Android

Немає в наявності

Код активації ПЗ Defenx для OS Android

ID ТОВАРУ: т20790
199 ₴

Деталі товару

Defenx mobile security «Defenx mobile security» - це додаток, який створено, щоб захистити дані на вашому смартфоні (планшеті), не збільшуючи при цьому навантаження на саму операційну систему пристрою. Додаток 24/7 захищає Вашу безпеку за допомогою функцій «Антивірус», «Антизлодій», «Безпечний Інтернет», «Блокування камери», «Захист сім-карт», «Безпечний мобільний браузер Defenx» та багато інших можливостей.

Ключові переваги:

 • Не сповільнює роботу пристрою
 • Власний безпечний браузер
 • Допомогає знайти пристрій у випадку крадіжки або втрати
 • Захищає від прихованого спостереження за Вами через веб-камеру - Дає можливість здійснювати оплату в Інтернеті безпечно*
 • Захищає від несанкціонованого входу за домомогою пін-коду

Функції:

 • Антивірус - потужний сканер перевіряє ваш смартфон (планшет) на наявність шпигунського або зловмисного програмного забезпечення швидко, якісно та без сповільнення роботи процесів пристрою.
 • Антизлодій - допомагає встановити місцезнаходження пристрою, якщо Ви його не можете знайти. Зайшовши у свій особистий кабінет, можна заблокувати пристрій (дистанційно виставити пін-код), надіслати повідомлення на свій телефон, зробити фото з камери на пристрої, записати аудіо з мікрофону на смартфоні, а також повернути телефон до заводських налаштувань (видалити усі дані).
 • Блокування додатків - зручне меню допоможе переглядати всі встановлені Вами, та системні додатки на смартфоні, заблокувати їх роботу у випадку необхідності.
 • Безпечний Інтернет * - посилює Ваш захист під час відвідування мережі Інтернет. У даній функції можна вибрати категорії сайтів із запропонованого списку, які Ви (або ваші діти, що користуються пристроєм) відвідувати не бажаєте і заблокувати їх. Так само Ви можете вносити самостійно веб-сайти, на які Ви потрапляти не хочете.
 • Антифішинг * - захищає Вас від переходу на фішингові (шахрайські та шкідливі) сайти, що таким чином виключає можливість крадіжки даних Ваших кредитних та пластикових карт, номерів телефонів та приватних даних, які Ви вносите під час інтернет шопінгу.
 • Безпечний браузер Defenx Int. - використовуючи мобільний браузер Defenx Int, під час відвідування мережі Інтернет, Ви завжди будете в безпеці.
 • Блокування веб-камери - запобігає нагляду та шпигунству за Вами через камери пристрою Захист сім-карти – у випадку, коли сім-карта на Вашому пристрої буде замінена, на номер телефону та/або на електронну адресу, які будуть вказані, буде надіслано повідомлення про заміну сім-карти на Вашому смартфоні.
 • Менеджер додатків - функція, яка надає можливість зручного управління додатками на Вашому пристрої (встановленими Вами або системними). Використовуючи цю функцію, Ви можете ознайомитись із інформацією скільки вибраний Вами додаток займає пам`яті на пристрої, які дозволи використовує, скільки споживає інтернет трафіку, ресурсів батареї, версію додатку. Також можна видаляти додатки або редагувати їх параметри. * використовує мобільний браузер Defenx int Термін дії 12 місяців

  Відгуки

  Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

  Додати відгук