Код активації ПЗ EyesPro для OS Android

Немає в наявності

Код активації ПЗ EyesPro для OS Android

ID ТОВАРУ: т30218
150 ₴

Деталі товару

Виробляє корисну звичку тримати екран на безпечній відстані від очей і забезпечує захист зору від синього світла у вечірній час, щоб знизити навантаження на зір.

ФУНКЦІЯ ЗАХИСТ ГЛАЗ. Більшість людей тримають гаджети надто близько до очей. Наприклад, коли ви лежите в ліжку або на дивані, відстань до екрану часто не більш, ніж 20 - 25 сантиметрів. Згідно з дослідженням Девіда Алламбі, кількість короткозорих людей збільшилася на 36% в порівнянні з 1997 роком. Якщо прогресія збережеться, то до 2035 року більше половини людей у всьому світі (55%) матимуть слабкий зір. Книги, газети та монітори комп'ютерів зазвичай розташовані значно далі. Тривалий контакт з близькою джерелом світла сильно стомлює очі. Завдяки унікальній технології, програма вимірює відстані від екрану до очей користувача, при близькому наближенні з'являється попередження і додаток чекає, що людина видалить смартфон від очей.

ФУНКЦІЯ НІЧНИЙ РЕЖИМ. Згубність синього світла пояснюється природою наших очей - людські рецептори сприймають зображення з синім спектром кольорів як менш чіткі, так як вони короткохвильові і не досягають дна очного яблука. Міжнародна організація по стандартизації (ISO) назвала розкид довжин хвиль синього спектра діапазоном функціонального ризику для сітківки очей. Включати фільтр синього кольору краще ближче до вечора, коли організм готується до сну і виробляє необхідні гормони. Щоб користувач не забував щодня встановлювати фільтри, в додатку передбачено автотаймер. Таким чином, установка фільтра синього кольору на гаджет допоможе зберегти зір і навіть посприяє усуненню проблем зі сном. Функція «Нічний режим» дозволяє відфільтрувати спектр синього світла від екрану гаджета, який сильніше, ніж інші кольори впливає на стомлюваність очей, а також може позитивно впливати на загальний стан і сон людини. Термін дії 12 місяців

    Відгуки

    Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

    Додати відгук