В наявності

Конвектор SmartMi Convector Heater 1 Smart

Код: т35456
4 599 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Розумний обігрівач SmartMi
Обігрівач повітря SmartMi Convector Heater 1 Smart подбає, щоб у вашому домі завжди було тепло і затишно. Потужності приладу вистачить, щоб швидко обігріти приміщення площею до 20 м.кв. Зручне сенсорне управління, можливість дистанційної комунікації, тонкий сучасний дизайн і подвійний захист забезпечують новий рівень користувальницького комфорту і безпеки.

Обігріває, але не сушить
SmartMi Convector Heater 1 Smart працює за принципом конвекційного нагріву: тепле повітря піднімається вгору, змушуючи холодне повітря опускатися до підлоги. Відбувається різниця в тиску, яка створює м'яку мікроциркуляцію повітряних мас. SmartMi Не пересушує повітря в кімнаті, не створює протягів або потужних потоків. У вашій кімнаті панує приємна затишна атмосфера.

Управління через MiHome
SmartMi Convector Heater 1 Smart підтримує дистанційне керування через мобільний додаток MiHome. Віддалено встановіть температуру в межах від 16 до 32 градусів і включіть обігрівач, і по приходу додому ви опинитеся в заздалегідь нагрітій кімнаті.

Інтелектуальне підтримання температури
Вбудовані в корпус SmartMi Convector Heater 1 Smart датчики з високою точністю контролюють температуру в приміщенні. Як тільки температура досягне заданого вами показника, обігрівач автоматично припинить роботу і включиться після того, як температура в кімнаті знизиться. SmartMi підтримує комфортний мікроклімат і економно витрачає електроенергію.

Потужний нагрів
Нагрівальний елемент із заліза, хрому та алюмінію нагрівається миттєво після включення і відразу починає віддавати тепло. Тепле повітря проходить через решітку спеціальної форми і рівномірно розподіляється по кімнаті. Уже через кілька хвилин після включення ви відчуєте, що в кімнаті стало тепліше.

Захист від вологи
Ступінь захисту IPX4 дозволяє розміщувати обігрівач SmartMi Convector Heater 1 Smart в приміщеннях з підвищеною вологістю. Ви можете безпечно встановлювати конвектор в ванній кімнаті і не переживати, що краплі води потраплять всередину.

Захист від перегріву і падіння
Вбудований датчик температури автоматично відключає живлення конвектора при внутрішній температурі понад 95°С. Окремий датчик перекидання відключає конвектор при нахилі корпусу більш ніж на 45°.

Сенсорний дисплей
Зручний сенсорний дисплей на корпусі повідомляє актуальну інформацію про температуру і вологість повітря в кімнаті. Для зміни температури досить одного дотику. Три режими яскравості дисплея дозволяють чітко бачити показники при будь-якому освітленні в кімнаті.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Колір Білий
Тип обігрівача Конвектор
Монтаж Підлоговий
Тип розміщення Вільне переміщення
Розміри та вага
Вага 5 кг

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Конвектор SmartMi Convector Heater 1 Smart
4 599 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари