В наявності

Маршрутизатор D-Link DIR-841 AC1200 4xFE LAN, 1xGE WAN, 4x5dBi

Код: т58008
1 589 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Бездротовий інтерфейс

Використовуючи бездротовий маршрутизатор DIR-841, Ви зможете швидко організувати високошвидкісну бездротову мережу вдома і в офісі, надавши доступ до мережі Інтернет комп'ютерів і мобільних пристроїв практично в будь-якій точці (в зоні дії бездротової мережі). Одночасна робота в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц дозволяє використовувати бездротову мережу для широкого кола завдань. Маршрутизатор може виконувати функції базової станції для підключення до бездротової мережі пристроїв, що працюють за стандартами 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n і 802.11ac (зі швидкістю безпровідного з'єднання до 1167 Мбіт/с).

Захищений бездротовий зв'язок

У маршрутизаторі реалізовано безліч функцій для бездротового інтерфейсу. Пристрій підтримує декілька стандартів безпеки (WEP, WPA/WPA2), фільтрацію підключаються пристроїв по MAC-адресу, а також дозволяє використовувати технології WPS і WMM. Крім того, пристрій обладнаний кнопкою для виключення/увімкнення Wi-Fi-мережі. У разі необхідності, наприклад, їдучи з дому, Ви можете вимкнути бездротову мережу маршрутизатора одним натисканням на кнопку, при цьому пристрої, підключені до LAN-портів маршрутизатора, залишаться в мережі.

Розширені можливості бездротової мережі

Технологія Multi-user MIMO дозволяє розподілити ресурси маршрутизатора для ефективного використання Wi-Fi-мережі декількома бездротовими клієнтами, зберігаючи високу швидкість для потокової передачі мультимедіа в високій якості, ігор без затримок і швидкої передачі великих файлів.

Використання технології Transmit Beamforming дозволяє динамічно змінювати діаграму спрямованості антен і перерозподіляти сигнал точно в бік бездротових пристроїв, підключених до маршрутизатора. Інтелектуальний розподілу Wi-Fi-клієнтів Smart Wi-Fi буде корисна для мереж, що складаються з декількох точок доступу або маршрутизаторів D-Link – налаштувавши роботу функції на кожному з них, Ви забезпечите підключення клієнта до пункту доступу (маршрутизатора) з максимальним рівнем сигналу . Можливість налаштування гостьовий Wi-Fi-мережі дозволить Вам створити окрему бездротову мережу з індивідуальними настройками безпеки і обмеженням максимальної швидкості. Пристрої гостьовій мережі зможуть підключитися до Інтернету, але будуть ізольовані від пристроїв і ресурсів локальної мережі маршрутизатора.

Безпека

Бездротовий маршрутизатор DIR-841 оснащений вбудованим фаєрволом. Розширені функції безпеки дозволяють мінімізувати наслідки дій хакерів і запобігають вторгнення в Вашу мережу і доступ до небажаних сайтів для користувачів Вашої локальної мережі. Крім того, маршрутизатор підтримує протокол IPsec і дозволяє організовувати безпечні VPN-тунелі. Вбудований сервіс яндекс.dns забезпечує захист від шкідливих і шахрайських сайтів, а також дозволяє обмежити доступ дітей до «дорослим» матеріалами.

Просте налаштування і оновлення

Для налаштування бездротового маршрутизатора DIR-841 використовується простий і зручний вбудований web-інтерфейс (доступний на двох мовах – російською та англійською). Майстер налаштування дозволяє швидко перевести DIR-841 в режим маршрутизатора (для підключення до провідного або бездротового провайдера), точки доступу, повторювача або клієнта і задати все необхідні налаштування для роботи в обраному режимі за кілька простих кроків. Також DIR-841 підтримує настройку і керування за допомогою мобільного додатку для пристроїв під керуванням ОС Android. Ви легко можете оновити вбудоване ПО – маршрутизатор сам знаходить перевірену версію ПО на сервері оновлень D-Link і повідомляє користувача про готовність встановити його.

 

Характеристики

Основні характеристики
Бренд D-Link
Код виробника DIR-841
Колір Чорний
WAN-порт 1х10/100/1000 Ethernet
Швидкість Wi-Fi 1167 Мбіт/с
Швидкість LAN портів 100 Мбіт/с
Стандарт IEEE 802.11 802.11ac
Макс. швидкість прийому 300 + 867
Інтерфейси підключення WAN-порт: Ethernet, LAN-порт: Fast Ethernet (10/100), Електромережа
Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики
Частота роботи Wi-Fi 5 ГГц + 2.4 ГГц
Кількість антен 4
Підтримка VPN-тунелів Так
Розміри та вага
Висота, мм 136
Ширина, мм 205
Товщина, мм 33
Вага 285 г

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Маршрутизатор D-Link DIR-841 AC1200 4xFE LAN, 1xGE WAN, 4x5dBi
1 589 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари