• Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки покупців
  • Відео
  • Aксесуари

Машинка для стрижки Ardesto HC-Y40-DBS

В наявності
Код: т41498
1 049 ₴

Доставка в

Про товар

Вишуканий дизайн приладу

Машинка для стрижки волосся Ardesto HC-Y40-DBS призначена для побутового використання. Вона здійснює стрижку волосся, яка часто супроводжується моделюванням і доглядом за окремими частинами голови. Не обов'язково кожен раз відвідувати перукаря - маючи такий інструмент, ви пристосуватися стригтися самостійно. Зовнішня оболонка конструкції хороша своїм вишуканим мінімалізмом, який простежується у всіх деталях. Чорний пластиковий корпус міцний і добре лягає в долоню. Пальці легко дістають до всіх елементів взаємодії.

Харчування акумулятор / мережа

Особливістю моделі стала можливість вибору джерела отримання енергії - підключення до мережі або ж акумулятор. Якщо ви вибираєте перший варіант, то вас нічого не буде обмежувати, крім, власне, дроти - час роботи від мережі незліченно. Акумулятор дає менше робочого часу, але, при цьому, він не обмежує користувача фізично, дозволяючи йому працювати де завгодно і як йому того хочеться.

Технологія швидкої зарядки

Підтримка швидкого енерговосстановленія дозволить вам відчути всі переваги використання акумулятора техніки. Всього 180 хвилин, і ви отримуєте 100 хвилин безперервного функціонування, що досить багато по побутових мірках.

Індикатор рівня заряду

Ніколи розряджений акумулятор не стане для вас неприємною несподіванкою - це можна передбачити, кинувши побіжний погляд на індикатор, який служить інструментом контролю рівня заряду.

Нержавіюча сталь і кераміка

Пристрій має ніж з нержавіючої сталі з керамічним покриттям. Такий ріжучий елемент чудовий в періоді тривалої експлуатації, тому що його структура не піддається поломок при впливі зовнішніх факторів, а заточенность довго зберігається, не вимагаючи частих заточек.

Комплект насадок

Різноманітні варіації довжини від 3 до 12 мм здійсненні завдяки наявності комплекту знімних насадок (4 штуки).

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Ardesto
Колір Чорний
Призначення Для стрижки голови
Максимальна висота стрижки 12 мм
Живлення Мережа+акумулятор
Тип керування Повзункове
Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики
Кількість насадок  4
Матеріал лез Сталь + кераміка
Код виробника HC-Y40-DBS

Відгуки покупців

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!
Машинка для стрижки Ardesto HC-Y40-DBS
1 049 ₴