В наявності

Машинка для видалення катишків MAXWELL MW-3101

Код: т41732
129 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Нове життя старим речам

Потужна та компактна машинка Maxwell MW-3101 швидко справляється з видаленням катишків, ворсу і багато іншого з будь-якого виду тканини. Металева сітка захистить від пошкоджень навіть найделікатніші види тканини. Невелика ціна і якісні матеріали роблять Maxwell MW-3101 оптимальним варіантом для всіх, хто любить доглядати за своїми речами.

Простота застосування

Просто підключіть батарейки, одягніть захисну металеву сітку і знімний контейнер для катишків, включіть легким натисканням пальця кнопки і все машинка Maxwell MW-3101 готова до застосування. Простіше не буває-проведіть машинкою по одягу з катишками і все, вони вже в прозорому контейнері машинки, а ваш одяг придбала друге життя. Леза машинки абсолютно не псують одяг, вони делікатно її обробляють.

Дбайливе видалення катишків з делікатних тканин

Колишній вигляд речей допоможе повернути не замінима машинка Maxwell MW-3101, наприклад, після прання ваша нова річ з делікатної тканини покрилася катишкамі, врятувати її може тільки машинка MW-3101. В процесі обробки тканини катишки потрапляють в прозорий контейнер машинки, що дозволяє підтримувати чистоту під час роботи приладу.

Перевага

Машинка Maxwell MW-3101 швидко видаляє катишки з одягу; дуже дбайливо знімає катишки з делікатних тканин, не пошкоджуючи їх; прозорий контейнер для збору відходів дозволяє спостерігати за процесом видалення катишків; ефективно повертає друге життя вашим речам; якісні матеріали, що застосовуються при виробництві машинки Maxwell MW3101, значно збільшують термін її експлуатації.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Maxwell
Колір Синій
Код виробника MW-3101
Технічні характеристики
Джерело живлення Батарейки

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Машинка для видалення катишків MAXWELL MW-3101
129 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари