Миючий робот-пилосос RoboRock S5 Max Robotic Vacuum Cleaner

Немає в наявності

Миючий робот-пилосос RoboRock S5 Max Robotic Vacuum Cleaner

ID ТОВАРУ: т35578
12,999 ₴
Колір Чорний
Білий
Чорний

Деталі товару

Розумна прибирання з Xiaomi RoboRock S5 Max

З урахуванням розвитку технологій, займатися прибиранням будинку самостійно вже нелогічно, так як найвірніший спосіб зробити цю процедуру просто і якісно - довіритися роботу-пилососу. Спеціально для повноцінної прибирання підлоги створений новітній Xiaomi RoboRock S5 Max White, і він здатний вас здивувати. Цей компактний помічник наділений неймовірною потужністю всмоктування, ємним акумулятором, величезною кількістю сенсорів і багатоядерним процесором. Цей набір компонентів допомагає пристрою застосовувати інноваційний підхід до збирання, роблячи її якісніше і набагато ефективніше, а на додаток до всього ще й мити підлоги із застосуванням кращих технологій.

Феноменальне час роботи

Завдяки сучасному процесору і технологічного двигуну в пилососі Xiaomi RoboRock S5 Max White вдалося досягти мінімального споживання електроенергії, з збереженням кращої ефективності роботи. Пилосос здатний прибирати до 3 годин на площі до 200 м2, поєднуючи суху і вологе прибирання, і все на одному заряді акумулятора.

Лазерний далекомір в Xiaomi RoboRock S5 Max White

Для ідеально точної орієнтації на місцевості, а також побудови плану приміщень, які прибираються, робот пилосос використовує лазерний далекомір. На відміну від минулих поколінь роботів-пилососів Xiaomi, в Xiaomi RoboRock S5 Max, купити який в Комфі найзручніше, застосовується покращений і більш досконалий лідар. Він сканує всі перешкоди і навколишній простір на 360 ° навколо пилососа, і моментально реагує на будь-які зміни. Значних змін зазнали і алгоритми побудови маршруту пилососом - тепер його руху більш логічні і ефективні.

Рекордна кількість сенсорів і датчиків

Ряд передових і різноманітних сенсорів дозволяють роботові-пилососу Xiaomi RoboRock S5 Max White якісно виконувати свою роботу навіть в найскладніших умовах. Після створення плану приміщення ви можете малювати для нього віртуальні стіни, які він не буде перетинати.

Xiaomi RoboRock S5 Max захищений від падінь

Набір спеціальних датчиків на нижній частині корпусу пилососа покликаний запобігти його падіння з будь-якої поверхні. Як тільки робот доходить до краю сходів або поверху, то він зупиняється на безпечній відстані і продовжує свою прибирання уздовж цієї частину підлоги.

Тонка зонувати настройка

За допомогою мобільного додатка кожен власник пилососа Xiaomi RoboRock S5 Max, ціна якого дуже приємна, може створювати для нього різні зони прибирання. У деяких з них буде заборонена вологе прибирання, що актуально для будь-яких килимових покриттів, а в деяких взагалі буде обмежений проїзд.

Чудова продуктивність Xiaomi RoboRock S5 Max

Новітній японський двигун, а також продумана система виведення повітря допомагає пилососа Xiaomi RoboRock S5 Max White забезпечувати високу потужність всмоктування. Завдяки цьому він зможе впоратися на тільки з пилом на гладкий підлогах, а й витягнути безліч мікрочастинок сміття з килимових покриттів.

Підходить для ворсистих килимів

За допомогою ряду нововведень, починаючи з високого підйому корпусу, потужності роботи і закінчуючи продуктивної турбощеткой робота-пилососа, досягається якісна прибирання килимових покриттів. Xiaomi RoboRock S5 Max, купити в Києві який ви завжди зможете швидко, відмінно впорається з шерстю тварин на них, крихтами і будь-яким іншим сміттям. Як і у випадку зі звичайним пилососом, при сильних забрудненнях може знадобитися кілька разів пройтися по одному і тому ж місцю.

Покращена прохідність Xiaomi RoboRock S5 Max

Два мотора в кожному колесі, а також якісна підйомна система допомагає пилососа долати перешкоди заввишки до 20 мм. Завдяки цьому Xiaomi RoboRock S5 Max White дуже просто зможе прибирати високі килими, переїжджати дроти, а також переміщатися через пороги між кімнатами.

Повний контроль через мобільний додаток

У новому Xiaomi RoboRock S5 Max White передбачена поліпшена система дистанційного контролю. Підключаючись до домашньої мережі Wi-Fi, робот-пилосос надає можливість управління всіма його функціями з будь-якої точки світу. Налаштуйте розклад роботи пристрою, обмежуйте його переміщення віртуальними стінами прямо в додатку, регулюйте інтенсивність вологого прибирання і задавайте пріоритети прибирання кожної кімнати.

Xiaomi RoboRock S5 Max - один з кращих роботів для вологого прибирання

Новітній Xiaomi RoboRock S5 Max White розроблявся як один з найбільш технологічних приладів для якісного миття підлоги. Виробляючи високоякісну сухе очищення, він готує підлогу для вологого прибирання. Великий контейнер для води об'ємом в 280 мл допомагає зробити найбільш ефективну вологе прибирання кожного куточка будинку. Цього об'єму рідини буде досить для протирання до 200 м2, а електронний контроль витрати води за допомогою насоса рівномірно розподілятиме її в потрібних ділянках будинку.

У кожній кімнаті - свій спосіб миття підлоги

У мобільному додатку, на віртуальній карті вашого будинку, ви можете задавати для робота-пилососа індивідуальні настройки вологого прибирання для кожної кімнати, відповідно до типів підлогових покриттів. На всіх чутливих до вологи поверхнях, таких як паркет, ламінат і інші їх різновиди, пилосос може використовувати помірна кількість рідини, а для кахельних підлог або інших непромокальних типів підлог можна вибрати більш інтенсивний спосіб змочування. Також ви зможете враховувати ступінь забруднення кожної кімнати - для кухні завжди рекомендується вибирати збільшену швидкість подачі води, в той час як в залі або кабінеті використовувати менше рідин.

Xiaomi RoboRock S5 Max миє підлогу тільки коли це необхідно

У конструкцію швабри пилососа включено спеціальний механізм, що створює тиск на підлогу в місці її дотику. Таким чином відбувається дійсно інтенсивна вологе прибирання, з якісним видаленням плям і інших забруднень, які потрібно потерти вологою тканиною. Ви можете встановлювати точкові зони, де потрібно особливо якісна протирання - в цьому випадку робот буде повторювати рухи, які б ми створювали звичайної шваброю і краще усуне будь-які типи плям. Після здійснення збирання, або під час заїзду на килими, Xiaomi RoboRock S5 Max підіймає вбудовану швабру, щоб не залишати розлучень і не замочити м'які покриття для підлоги. Ця революційна технологія робить з нього кращого роботизованого прибиральника з усіх.

Продуманий пошук зарядного пристрою

У новому Xiaomi RoboRock S5 Max, купити в Україні який ви завжди можете в Comfy, передбачений дуже продуманий спосіб повернення до базової станції, як би далеко робот від неї ні поїхав. Навіть якщо він розрядиться в процесі збирання, він зможе повернутися до неї, підживитися енергією і закінчити прибирання, відповідно до поставленим завданням.

Xiaomi RoboRock S5 Max прибирає в будь-яких умовах

Навіть в самих складних умовах прибирання, коли вдома є довгошерсті тварини, діти, розкидають багато сміття або при будь-яких інших сценаріях, робот-пилосос Xiaomi RoboRock S5 Max White проявить себе ідеальним помічником. Збільшений час роботи і потужність двигуна, достатній обсяг пилозбірника, якісна фільтрація повітря і ефективна прибирання будь-яких підлогових покриттів зробить ваше житло максимально чистим в будь-який день тижня, дня і ночі. Навіть коли вас немає вдома - він буде прибирати і до вашого повернення додому завжди сяятиме ідеальною чистотою.

  • Час роботи акумулятора 180 хв.
  • Вага 3,5 кг
  • Колір Black
  • Ширина, мм 353
  • Вид прибирання Сухе + вологе
  • Висота, мм 350
  • Товщина, мм 96,5
  • Автоматична підзарядка (повернення на базу) Так
  • Виробник Xiaomi

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук