В наявності

Мікрофон Fifine A6T

Код: т63390
info
3 299 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Кінець потокового мікрофона має реверсивний інтерфейс Type-C, без проблем підключити правильний шлях у напівтемній ігровій атмосфері. USB-кабель довжиною 8.3 фути (2.5 м) досить довгий, щоб протягнути його через головний комп'ютер на робочий стіл для чіткого запису ігрового звуку. Двоколірний автоматичний градієнт RGB робить ваш мікрофон комп'ютера вишнею на торті. Завдяки м'яким та узгодженим світловим ефектам ваше ігрове відео або пряма трансляція будуть ще привабливішими за допомогою мікрофона ПК зі штангою.

Зробіть так, щоб ваш канал виділявся у списку рейтингу

Якщо ви просто граєте в ігри, насичений колір RGB на стрімерному мікрофоні, який поєднується з вашими кольорами комп'ютерних аксесуарів, що переливаються, може задовольнити потреби в більшій ігровій атмосфері. Налаштування сенсорної кнопки відключення звуку вгорі можна легко торкнутися однією рукою замість тримати мікрофон комп'ютера під час гри, щоб натиснути кнопку. Швидке відключення звуку не вплине на роботу клавіатури комп'ютера Macbook, а також на звук, що цокає.

Велика ручка регулювання гучності в нижній частині USB-мікрофону полегшує точне налаштування, і ви можете регулювати гучність мікрофона на штанзі за бажанням, не відриваючись від ігрового екрану.

Працюючи з оновленим USB-капсулою конденсаторного мікрофона, A6T може краще досягти енергійного та теплого вокалу, який створює враження, ніби ви та ваші товариші по команді граєте в одній кімнаті. Кардіоїдна діаграма спрямованості чутлива до сприйняття і має високий рівень розпізнавання переднього голосу. Ігри з мікрофоном для ПК дуже підходять для тактичних ігор для ефективного покращення спілкування з товаришами за командою.

Завдяки широкому розсуву стріла відмінно підходить для геймерів, у яких на столі є різні предмети. Ви можете підтягнути мікрофон для подкастів до рота під час використання або скласти його, щоб заощадити більше місця. Амортизуюче кріплення на мікрофоні для потокової передачі не ослабне, що ще більше зменшить шум і вібрацію, спричинені грою. Зовнішній поп-фільтр, що знімається, може зменшити шум, але не блокувати екран комп'ютерної гри.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Fifine
Колір Чорний
Код виробника A6T
Тип підключення Дротовий
Гарантія 12 місяців
Спосіб кріплення На стойку
Принцип дії Конденсаторний
Спрямованість Кардіоїдний
Технічні характеристики
Частотний діапазон, Гц 60-18000 Гц
Опір 1000 Ом
Довжина кабелю 2.5 м
Чутливість, дБ -40
Звуковий тиск 110 дБ
Розрядність АЦП 192 біта
Додаткові характеристики
Сумісність Mac, Windows, PS4, Комп'ютер
Матеріал корпусу Метал
Джерело живлення USB
Функції та можливості Відключення мікрофона

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Мікрофон Fifine A6T
3 299 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари