• Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки покупців
  • Відео
  • Aксесуари

Мікрофон Fifine K669B

В наявності
Код: т64227
info
1 599 ₴

Доставка в

Про товар

Мікрофон Fifine K669B стане відмінною базою для людей, які прагнуть в домашніх умовах організувати невелику студію для зйомок контенту для YouTube, записів подкастів і професійних, масштабних статичних робіт. Конструкція конденсаторної моделі передбачає чутливу мембрану з металізованого полімеру, за рахунок вібрації якої забезпечується електричний сигнал.

Мікрофон гарантує рівномірну звукопередачу по всьому діапазоні частот, з мінімумом спотворень, що відповідає роботі дорогої професійної апаратури. Особливістю даної моделі є здатність вловлювати звук, що виходить тільки з одного боку. При цьому забезпечена досить широка зона обхвату з максимальним відсіканням навколишніх перешкод.

Кардіоїдна діаграма спрямованості забезпечує зону охоплення до 30 м і дозволяє добре відтворювати звук з фронтальної позиції з ефективним кутом подачі до 130 градусів, ізолюючи при цьому зовнішні шуми. Забезпечена висока ступінь захисту від бічних і задніх зовнішніх шумів, а також низька чутливість до акустики приміщень. Відмінний варіант для виділення голосу виконавця або окремих інструментів.

Наявність власного регулятора чутливості в конструкції мікрофона Fifine K669B полегшує експлуатацію, дозволяючи налаштовувати рівень сигналу, не використовуючи додаткових пристосувань в компонентах аудіосистеми. Максимальна потужність сигналу на виході досягає -34 дБ, що характеризує модель як надчутливу. Звуковий тиск 130 дБ дозволяє комфортно працювати з високими гучними звуками.

Набір поставки включає все необхідне для продуктивної роботи відразу після придбання мікрофона. Круглий тримач для стійки дозволяє швидко знімати і встановлювати мікрофон на, що актуально під час концертів та інших публічних виступів. Портативний штатив дозволить зафіксувати мікрофон на столі. Масивний металевий корпус демонструє відмінну міцність і стійкість до зносу.

Наявність в Fifine K669B інтерфейсу USB дає можливість повноцінно працювати з пристроєм при синхронізації з комп'ютером або ноутбуком. При цьому сигнал через USB передається в цифровому форматі, що зручно при записі на комп'ютер з метою подальшої обробки. Модель працює в частотному діапазоні від 20 до 20000 Гц, передаючи повний звуковий спектр, не упустивши занадто високі або низькі частоти.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Fifine
Колір Чорний
Код виробника K669B
Тип підключення Дротовий
Гарантія 12 місяців
Спосіб кріплення Настільний
Принцип дії Конденсаторний
Спрямованість Односпрямований
Технічні характеристики
Частотний діапазон, Гц 20 – 20000 Гц
Довжина кабелю 1.8 м
Чутливість, дБ 34
Звуковий тиск 130 дБ
Додаткові характеристики
Сумісність Mac, Windows, PS4, Ноутбук з портом USB-A або USB-C, Комп'ютер
Матеріал корпусу Метал
Джерело живлення USB
Функції та можливості Регулювання чутливості

Відгуки покупців

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!
Мікрофон Fifine K669B
1 599 ₴