В наявності

Мікрофон Logitech RALLY MIC POD FOR RALLY ULTRA-HD BLACK - WW L989-000430

Код: т59511
info
20 699 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Мікрофон Logitech RALLY MIC POD FOR RALLY ULTRA-HD BLACK - WW L989-000430 с поддержкой технологии RightSound™ для систем Rally, Rally Bar и Rally Bar Mini.

Ці модульні мікрофони з елегантним дизайном та плоскою конструкцією, виготовлені з високоякісних матеріалів, забезпечують природну, чітку та реалістичну передачу мови. Кожен мікрофон містить кілька елементів, які формують спрямований сигнал, вловлюючи голос мовця і відсікаючи фонові звуки, що заважають. У залах для нарад великого розміру є сенс встановлювати додаткові модульні мікрофони, що розширюють мікрофонну матрицю формування спрямованого сигналу.

Якщо звичайні мікрофони вловлюють будь-які звуки, то ці модульні мікрофони мають здатність розрізняти голоси. Завдяки підтримці технології RightSound™ вони автоматично вирівнюють звучання мови, пригнічують шум і компенсують ехо-сигнал, тому розмова сприйматиметься максимально природно та реалістично.

У залах для нарад із довгими столами модульні мікрофони можна підключати послідовно, один за одним. Якщо стіл має підковоподібну форму або розмір втулок в офісних меблях дозволяє пропустити крізь них лише один кабель, доцільно використовувати концентратор для модульних мікрофонів Rally, до якого можна підключити три пристрої. Так можна оптимально розмістити всі мікрофони і розташувати кнопки відключення звуку ближче до учасників наради.

Модульні мікрофони Rally, що поєднали в собі сучасні технології, високу якість складання та надійність, відрізняються великою дальністю дії та високою чутливістю. Ретельно відібрані матеріали запобігають появі плям і відбитків пальців, а світлодіодний індикатор з позначеннями кольорів ясно сигналізує про відключення звуку.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Logitech
Колір Чорний
Код виробника L989-000430
Тип підключення Дротовий
Гарантія 12 місяців
Спосіб кріплення Настільний
Спрямованість Всеспрямований
Технічні характеристики
Частотний діапазон, Гц 90 –16000 Гц
Довжина кабелю 2.95 м
Чутливість, дБ 27
Додаткові характеристики
Матеріал корпусу Пластик
Функції та можливості Відключення мікрофона

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Мікрофон Logitech RALLY MIC POD FOR RALLY ULTRA-HD BLACK - WW L989-000430
20 699 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари