В наявності

Міксер Tefal HT450B38

Код: т38935
949 ₴ 799 ₴
-15 %
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Ергономічний ручний міксер
Міксер Tefal HT450B38 став прикладом якісної побутової техніки, яка дозволить продемонструвати те, яким повинен бути хороший прилад даного класу. Він гарний у всіх деталях, починаючи з того, як побудований корпус і наскільки добре лягає у долоню. За рахунок цього утворюється якісний хват, при якому рука не втомиться навіть через довгий час.

Планетарна система змішування
Система планетарного руху насадок передбачає не просто обертання їх навколо власної осі - насадки також здійснюють додаткові рухи орбітального характеру. Так вони працюють набагато ефективніше і допоможуть швидше домогтися бажаного ефекту. При цьому відмінно розбиваються всі грудочки, а вам не доведеться робити багато рухів міксером.

Робота в турборежимі + 5 швидкостей
Виробник підготував відмінну базу для взаємодії з інгредієнтами. У вашому розпорядженні 5 варіантів швидкостей + посилений режим Турбо. Плавне навантаження на двигун при перемиканні основних швидкостей не заподіює йому шкоди, тому що цей вплив адаптовано під потреби техніки. Режим Турбо активує всі можливості по максимуму, за рахунок чого ви отримуєте посилений вплив, який необхідно контролювати, щоб не перевтомити техніку.

Важіль управління пристроєм
Керувати технікою досить просто. Для цього вам необхідно всього лише міняти положення важеля швидкості, переміщаючи його вправо або вліво. Якщо ж є необхідність в турборежимі, то для нього є виділена кнопка.

Насадки для роботи
Комплектація сталевими вінчиками дозволить здійснити левову частку операцій, для яких потрібен міксер: збити коктейлі, підготувати білки, створити крем. Сталеві гаки для замісу тіста сліде використовувати, коли склад має підвищену в'язкість. 

Характеристики

Матеріал корпусу Пластик
Потужність, Вт 450
Кількість швидкостей 5
Гарантія 12 місяців
Колір White
Додаткові функції Турборежим
Насадки вінчик, для замісу тіста
Елемент живлення Електромережа
Виробник Tefal

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Міксер Tefal HT450B38
949 ₴ 799 ₴
-15 %

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари