В наявності

Миша Canyon Puncher Black (CND-SGM11B)

Код: т41825
699 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Оптимізація швидкості реагування 

Зниження ваги кабелю дозволяє збільшити швидкість реагування в грі. Крім того, менша загальна вага гаджета дозволяють зробити динамічні і тривалі ігрові сесії менш нудними для м'язів руки. Ферітовий фільтр придушує всі електричні шуми і допомагає досягти максимальної точності і безперервного сигналу.

Ніжки із надвисокомолекулярного поліетилену

Ніжки мишки - важливий елемент, що впливає на якість ігрового досвіду, як якість коліщаток в роликових ковзанах. У даній моделі використовували надвисокомолекулярний поліетилен UPE, щоб забезпечити бездоганне високошвидкісне переміщення миші по поверхні.

7 програмованих кнопок 

Можливість налаштовування макросів і команд кнопок для будь-якого ігрового стилю або персонажа. Широкі можливості адаптації миші дозволять домагатися найкращих результатів в грі за допомогою тонкої настройки під специфіку свого ігрового персонажа!

Перфорований корпус 

Ця ефектна перфорація покликана знизити вагу корпусу, тим самим зменшуючи навантаження на мускулатуру руки. Крім того, перфорація забезпечує вентиляцію, знижуючи потіння шкіри і роблячи мишу більш комфортною під час тривалих ігрових сесій. Перфорований корпус зі зниженою вагою покликаний допомагати зберігати високу швидкість реакції протягом тривалого часу.

Безмежні можливості налаштувань

Програмне забезпечення миші надасть необмежені можливості для особистих налаштувань в грі будь-якого жанру. Повне налаштування миші дозволить: створювати профіль гравця, призначати макроси, функції клавіш, встановлювати DPI.

Оптимальний діапазон DPI 

Відомий завдяки стабільній роботі і високої точності оптичний сенсор Pixart PAW3519 дозволяє моментально переключатися між чотирма встановленими рівнями DPI - 800/1600/2400/3200.

6 ефектів RGB-підсвічування 

Ця миша створена не тільки як функціональний і зручний гаджет, але і як яскравий і естетичний ігровий аксесуар. Вибирайте з шести ефектів підсвічування найбільш підходящий і приготуйтеся до повного занурення в атмосферу гри і відпочинку!

Характеристики

Гарантія 12 місяців
Вага 69 г
Призначення ігрова
Колір Black
Габарити миші 128.5 x 67 x 37.5 мм
Тип підключення Дротове
Виробник Canyon
Кількість кнопок 7

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Миша Canyon Puncher Black (CND-SGM11B)
699 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари