В наявності

Монітор Acer 21.5" V226HQLbd (UM.WV6EE.005)

Код: т37699
3 809 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

У моніторі серії Essential технологія Acer eColor використовується для створення приголомшливих візуальних ефектів, а інноваційна технологія Acer ComfyView усуває відблиски та забезпечує більш комфортний перегляд зображення. Цей міцний монітор забезпечений широким набором портів для під'єднання різних типів пристроїв, щоб користувачі могли одночасно виконувати більше завдань.

Створені бути зручними
Монітор серії Essential дає змогу знайти потрібний кут нахилу екрана швидко та легко. Основа монітора має магнітну зону, на якій можна зберігати скріпки для підтримання ладу на робочому столі. Крім того, цей монітор можна монтувати до стіни, щоб раціонально використовувати простір на робочому місці.

Яскраві та чіткі
Завдяки неперевершеному коефіцієнту контрастності та найменшому часу відгуку цього монітора, ви зможете краще зосередитися на своїх завданнях. Малий час відгуку, що зменшує навантаження на очі, більш реалістичні кольори, а також стабільне зображення без розмитості в разі торкання екрана.

Безліч варіантів під'єднання
Ви зможете підвищити ефективність спільної роботи та скоротити її час завдяки великій кількості портів. До монітора серії Essential можна під'єднати різні пристрої, наприклад, ноутбуки та планшетні комп'ютери.

Орієнтовані на екологію
Монітор серії Essential відповідає стандарту RoHS і не містить ртуть. До того ж ви помітите істотне зниження енергоспоживання завдяки сучасним технологіям Acer EcoDisplay і білій світлодіодній підсвітці. Понад 10% матеріалів, які використовуються в цьому моніторі, являють собою пластик, придатного для вторинного перероблення (PCR), завдяки цьому додатково знижується вплив на довкілля.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Acer
Колір Black
Вид покриття Матове
Гарантія 12 місяців
Характеристики екрану
Тип матриці TN+film
Роздільна здатність екрану, пікселів 1920×1080
Додаткові характеристики
Роз'єми DVI ; VGA (D-Sub)
Вбудовані динаміки Ні

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Монітор Acer 21.5" V226HQLbd (UM.WV6EE.005)
3 809 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари