• Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки покупців
  • Відео
  • Aксесуари

Насадки для електричної зубної щітки Philips Sonicare A3 Premium HX9092/10

В наявності
Код: т61593
Колір: Білий
Чорний
Білий
info
1 399 ₴

Доставка в

Про товар

Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare A3 Premium - це універсальна насадка для щітки A3 Premium. Це єдине, що потрібно для чистіших, біліших зубів і здоровіших ясен. Ця насадка для щітки усуває у 20 разів більше нальоту, до 100% зменшує кількість плям на емалі та гарантує до 15 разів здоровіші ясна лише за 2 тижні.

У 20 разів краще усунення нальоту навіть у важкодоступних місцях

Користуйтеся перевагами найкращого усунення нальоту незалежно від стилю чищення. Універсальна насадка для щітки Premium має точно нахилені щетинки, які створено для максимально ефективного усунення нальоту.

Форму щетинок створено для вашої усмішки

Вигнуті краї допомагають щетинкам потрапляти саме туди, де потрібно. Завдяки інтенсивному розвитку ми досягнули універсального використання, що забезпечує винятковий догляд за ротовою порожниною.

Усунення до 100% більше плям менш ніж за два дні

Лагідно усувайте плями за допомогою трикутних кінчиків, створених для ефективнішого видалення плям порівняно із заокругленими щетинками. Форма забезпечує кращий контакт із поверхнею зубів для ефективного усунення плям.

До 15 разів здоровіші ясна лише за два тижні

Бічні щетинки насадки для щітки для додаткового доступу лагідно чистять лінію ясен навіть тоді, коли ви зосереджені на зубах. Щетинки також вигинаються, щоб компенсувати надмірний натиск.

Звукове чищення: майстер-клас з ефективного чищення

Усувайте наліт за допомогою звукової технології, що забезпечує ефективне й лагідне чищення. Під час чищення до 62 000 рухів щетинок та динамічний рух рідини допомагають почистити навіть важкодоступні ділянки, забезпечуючи виняткове відчуття свіжості й чистоти.

Створено експертами з думкою про вас

Ця універсальна насадка для щітки – це результат наших найширших досліджень і розвитку. Ми поєднали знання стоматологів, експертів із догляду за ротовою порожниною та розробників, щоб створити цю комплексну насадку для щітки.

Знімний дизайн для простої заміни насадки для щітки

Універсальна насадка для щітки A3 Premium ідеально підходить для знімної ручки Philips Sonicare. Просто встановіть і зніміть для легкої заміни і чищення.

Нагадування про заміну забезпечують найкраще чищення

Насадки для щітки стають менш ефективними після 3 місяців використання, але завдяки функції BrushSync вас буде сповіщено про це. Зубна щітка з підтримкою функції BrushSync розуміє ваше використання і сповіщає, коли потрібна заміна.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Philips
Тип Насадка для зубної щітки
Призначення Для дорослих
Кількість насадок 2
Вид насадок Для щоденного чищення
Колір Білий
Додаткові характеристики
Гарантія 24 місяці
Код виробника HX9092/10
Додаткові характеристики Для дорослих. Стандартний розмір. М'яка щетина.
Вага В упаковці: 0.033 кг
Габарити В упаковці: 22.1 x 6 x 2.5 см

Відгуки покупців

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!
Насадки для зубної електрощітки Philips Sonicare A3 Premium
1 399 ₴