В наявності

Навігатор для велосипеда Garmin Edge 1030 Plus (010-02424-10)

Код: т60575
24 360 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Garmin Edge 1030 Plus (010-02424-10) - просунутий велокомп'ютер з GPS, який пропонує тренування для закритих приміщень та відкритого простору. Катайтесь без перешкод. Edge 1030 Plus готовий до будь-якої поїздки, від гравієвих доріжок до крутих гірських стежок.

Спостереження за динамічними показниками ефективності

Дізнайтеся про те, як ваш організм реагує на тренування. Відстежуйте такі параметри як VO2 max, час відновлення, тренувальне навантаження, фокус тренувального навантаження та інші.

Наскільки ефективне ваше тренування? Пристрій автоматично оцінює ваші минулі заняття та індикатори ефективності та показує вам, як проходять заняття: продуктивно, на піку або за межами можливостей.

Пристрій щодня пропонує вам тренування на підставі вашого поточного тренувального навантаження і показника VO2 max. Таким чином, враховується ваш рівень фізичної підготовки.

Отримуйте плани для тренувань в закритих приміщеннях і на відкритому повітрі з додатка Garmin Connect чи завантажуйте плани на облаштування Edge з інших застосувань, включаючи TrainingPeaks і TrainerRoad.

Акліматизація до умов жари і високогір'я

Підготуйте себе до будь-яких умов. Дізнайтеся, як ваш організм поводиться в різному середовищі, використовуючи функцію акліматизації до жари і високогір'я.

Функція ClimbPro

Ця функція дозволяє автоматично переглядати підйом, що залишився, і ухил при переміщенні по маршруту або дистанції. Таким чином, ви зможете розподіляти свої сили і дізнаватися протяжність підйому, що залишився.

Попередження по живленню і водному балансу

Облаштування Edge 1030 Plus попередить вас про те, що настало час попити або поїсти, щоб ваш «бак» залишався повним миля за милею.

Дані велосипедної динаміки

Використайте переваги розширених даних велосипедної динаміки, які допоможуть вам зрозуміти, яким чином міняється ваша ефективність залежно від змінних умов: положення тіла, налаштувань велосипеда, тривалості поїздки і так далі.

Динамічні дані MTB

Відстежуйте приголомшливі дані кожної поїздки на гірському велосипеді: кількість стрибків, відстань стрибків і час в повітрі.

Показники GRIT і FLOW

Показник Grit оцінює складність поїздки на основі даних GPS, висоти та іншої інформації. Показник Flow вимірює, наскільки плавно ви спускаєтеся по трасі, щоб ви могли раз по раз покращувати свій результат.

Збільшений період роботи батареї

Облаштування Edge 1030 plus забезпечує 24 години роботи батареї навіть в складних умовах експлуатації. Цей час можна збільшити удвічі при використанні батарейного блоку Garmin Charge.

Перерахунок при відхиленні від маршруту

Якщо ви відхилилися від маршруту, щоб досліджувати нові території, можна без зусиль відключити навігаційні підказки і сповіщення. Коли ви будете готові повернутися на маршрут, облаштування Edge 1030 Plus вкаже вам потрібний шлях.

Велосипедна карта Garmin

Використайте під час катання на велосипеді передзавантажені карти з ширшою зоною покриття, що включають міжнародні дані по стежках для гірських велосипедів від Trailforks. Вам будуть доступні ці висоти, різні об'єкти і функція пошуку адреси.

Режим FORKSIGHT

При використанні додатка Trailforks цей режим автоматично відображає майбутні розвилки траси і показує ваше місце розташування в мережі трас.

Навігаційні підказки для руху від повороту до повороту

Завдяки навігаційним підказкам і попередженням про майбутні повороти ви ніколи не зіб'єтеся з шляху.

Модель Edge 1030 Plus може направити вас назад до початкової точки поїздки, якщо ви відхилилися від маршруту або вирішили раніше повернутися додому.

Маршрути розраховуються в два рази швидше в порівнянні з попередніми моделями, і вам не доведеться проводити багато часу в очікуванні.

Розрахунок популярних маршрутів TRENDLINE

Edge 1030 Plus використовує мільярди миль даних, завантажених велосипедистами, для розрахунку кращого маршруту, що проходить по найпопулярніших дорогах (і стежкам).

Сумісність з INREACH

Залишайтеся на зв'язку, де б ви не знаходилися, встановивши сполучення велокомп'ютера Edge з inReach. За наявності підписки inReach ви можете переглядати повідомлення і відповідати на них, обмінюватися даними поїздки і передавати інтерактивний сигнал SOS.

Сумісність з VARIA

Встановіть сполучення приладу Edge 1030 Plus з нашим радаром заднього огляду і фарами Varia, щоб ви бачили машини на дорозі та при цьому були помітні іншим водіям.

Виявлення аварій

Edge автоматично передає ваше місце розташування передзавантаженим контактам для екстреного зв'язку, якщо приладом була зафіксована аварія.

Сигналізація велосипеда

Функція сигналізації велосипеда з PIN -кодом пришле попередження на ваш смартфон, якщо ваш велосипед переміщався, поки ви знаходитеся в кафе або магазині.

Груповий обмін повідомленнями

Залишайтеся на зв'язку з вашими товаришами, якщо під час поїздки ви відокремилися від групи. Наглядайте за іншими велосипедистами з вашої групи, навіть якщо вони сховалися із виду, і дозвольте їм спостерігати за вами. З функцією GroupTrack можна організувати одночасне спостереження за 50 велосипедистами. Просто дивіться на екран і отримуйте оновлення.

Функція LIVETRACK

Завдяки функції LiveTrack ваші друзі та близькі знатимуть ваші координати в реальному часі та зможуть переглядати запланований маршрут. Ви можете бути спокійні – адже ваша сім'я знає точно, де ви знаходитеся.

Сумісність із смарт-тренажером

Встановіть синхронізацію Edge 1030 Plus з тренажером Tacx® для закритих приміщень, щоб ви могли займатися круглий рік і у будь-якому місці.

Сумісність з системою SHIMANO STEPS eBIKE

Переглядайте окремий екран стану eBike, поля даних і стан системи підтримки, а також застережливі повідомлення. Крім того, відображається інформація про рівень допомоги, положення передач, заряд батареї і так далі.

Автоматичне налаштування

Вам не доведеться витрачати час на введення налаштувань. Пристрій використовує заздалегідь задані призначені для користувача профілі, засновані на даних попереднього приладу Edge, типах поїздок і ваших датчиках.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Garmin
Тип Бездротовий
Тип екрану Кольоровий
Сенсорний екран Так
Датчик каденсу Немає
Функція велонавігатора Є
Бездротові підключення GPS-модуль, Bluetooth, Альтиметр, ANT+
Вологозахист Є
Ударозахист Немає
Тип живлення Вбудований акумулятор
Колір Чорний
Матеріал Пластик
Додаткові характеристики
Гарантія 24 місяці
Код виробника 010-02424-10
Додаткові характеристики Акселерометр. Датчик освітленності. Garmin Connect. Virtual Partner. LiveTrack. Group LiveTrack. Incident Detection. Вологозахист IPX7.
Вага 124 г
Габарити 5.8 x 11.4 x 1.9 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Навігатор для велосипеда Garmin Edge 1030 Plus (010-02424-10)
24 360 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари