Навушники QCY T1 Stereo Bluetooth Earphones Black

Немає в наявності

Навушники QCY T1 Stereo Bluetooth Earphones Black

ID ТОВАРУ: т28006
549 ₴
Продавець: S-DIGIT
4.9 (24 оцінки)

Деталі товару

Стабільне з'єднання Bluetooth 5.0
Під'єднання до мобільного пристрою відбувається через протокол Bluetooth 5.0. Завдяки цьому знижується споживання енергії, а самі навушники можуть працювати на більшій відстані від джерела — 10 м. У цьому протоколі реалізована система заглушення перешкод, що забезпечує чистіший і чіткіший сигнал. Для сумісності зі старішими моделями телефонів у навушниках реалізована підтримка більш ранніх версій Bluetooth.

Чудовий звук без перешкод
У навушниках реалізований стереорежим прослуховування музики. Тому створюється ефект повної присутності. Під час виготовлення звук ретельно калібрується для забезпечення його чистоти. Варто зазначити також ідеальний бас і широкий діапазон низьких частот — ви буквально відчуватимете музику. І це за діаметра динаміка всього 6 мм. Завдяки професійному кодеку SBS + AAC навушники відтворюють звук із вищою роздільною здатністю.

Бокс для підзаряжання
Навушники комплектуються спеціальним боксом для підзаряджання, який використовується також для зберігання навушників. Під час виготовлення боксу та корпусу використовується міцний пластик ABS, стійкий до появи подряпин. Матеріал теплий на дотик, що виключає появу неприємних відчуттів під час використання. Витягніть навушники із боксу, й вони автоматично під'єднаються.

Зарядна док-станція 380 мА·год
До бездротової гарнітури додається стильна коробочка, яка виступає в ролі док-станції й чохла для зберігання парочки бездротових навушників. Ємності акумулятора навушників у середньому вистачає на 4 години роботи. Але завдяки додатковому зарядному боксу вона збільшується до 12 год. Ємності акумулятора боксу у 380 мА·год достатньо для двох повних заряджань. Зарядка вмикається автоматично під час поміщення навушників у зарядний чохол. Водночас відбувається від'єднання від пристрою, що неабияк знижує енергоспоживання.

Клас водонепроникності IPX4
Надійний захист від вологи та поту. Безвідмовна робота за будь-яких погодних умов.

Дизайн
Дизайн навушників ретельно продуманий. Вони зручно входять у вушний канал, не викликаючи больових відчуттів навіть після декількох годин використання. Вага кожного навушника 4.6 г, що робить їхню присутність у вухах практично непомітною.
QCY-T1 підтримує роботу з пристроями на основі ОС Android і iOS, тому вони можуть чітко та злагоджено працювати в парі з багатьма сучасними смартфонами.

  • Час роботи в режимі розмови, год 4 год
  • Радіус дії 10 м
  • Тип навушників Вкладиші
  • Категорія Навушники та гарнитури
  • Чутливість навушників, дБ 108
  • Тип підключення TWS (Повністю бездротові)
  • Виробник QCY
  • Частотний діапазон навушників 20 – 20000 Гц
  • Тривалість зарядки 2 год
  • Знижка % 30-40%

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук