Немає в наявності

Навушники Apple AirPods with Wireless Charging Case (MRXJ2RU/A)

Код: т41915
6 499 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Нові AirPods в футлярі з можливістю бездротової зарядки повністю змінять ваше уявлення про використання бездротових навушників. Дістаньте їх з футляра - і вони вже готові до роботи з iPhone, Apple Watch, iPad або Mac.

AirPods налаштовуються в один дотик і буквально творять чудеса. Вони відразу готові до роботи і миттєво підключаються до ваших пристроїв. Навушники AirPods здатні розпізнавати положення: відтворення автоматично призупиняється, коли ви їх знімаєте. Використовуйте функцію «Привіт, Siri», щоб змінити гучність, включити іншу пісню, зателефонувати або навіть прокласти маршрут. Ви можете використовувати як один, так і два навушника, а при прослуховуванні музики починати відтворення або переходити до наступного треку, двічі торкнувшись навушника.

Навушники AirPods можна легко і швидко зарядити в футлярі з можливістю бездротової зарядки. Для цього достатньо покласти футляр на пристрій для бездротової зарядки стандарту Qi. Світлодіодний індикатор на передній панелі футляра вказує, що навушники AirPods заряджаються. Якщо у вас під рукою немає пристрою для бездротової зарядки, можна зарядити футляр через роз'єм Lightning.

AirPods дозволяють 5 годин слухати музику і 3 години розмовляти по телефону без підзарядки. Крім того, цей футляр забезпечує навушникам кілька циклів зарядки, завдяки чому вони можуть працювати більше 24 годин. Всього 15 хвилин зарядки в футлярі дозволяють ще 3 години слухати музику або 2 години розмовляти по телефону. У AirPods використовується новий чіп Apple H1, а також оптичні сенсори і акселерометр - завдяки їхній спільній роботі навушники розуміють, коли ви їх одягаєте. Залежно від того, використовуєте ви один або два навушника, чіп H1 автоматично розподіляє аудіо і включає мікрофон відповідним чином. А коли ви говорите по телефону або користуєтеся Siri, додатковий голосовий акселерометр і мікрофони із змінною діаграмою спрямованості прибирають зовнішній шум і забезпечують чисте звучання вашого голосу.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Apple
Колір Білий
Тип навушників Вкладиші
Акустичне оформлення Відкритого типу
Код виробника MRXJ2RU/A
Підключення
Версія Bluetooth 4.1
Технічні характеристики
Частотний діапазон, Гц 20 – 20000 Гц
Чутливість, дБ 109
Кнопки управління сенсорне управління на чаші, регуляція гучності - голосом
Опір 20 Ом
Розміри та вага
Габарити AirPods: 16,5 х 18,0 х 40,5 мм. Футляр: 44,3 х 21,3 х 53,5 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Навушники Apple AirPods with Wireless Charging Case (MRXJ2RU/A)
6 499 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари